Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A koronavírus egy biofegyverek...

A koronavírus egy biofegyverekkel végzett hadgyakorlat Mike Pompeo szerint ? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Először is szeretném leszögezni nem vagyok sem konteo hívő, sem pedig rémhírterjesztő. Ajánlották FB-on a figyelmembe ezt a videot, amiben egy egykori Szabad Európa rádiós műsorvezető nyomozza ki a koronavírus körüli anomáliákat. Én nem tudom eldönteni mennyiben igaz ez, ezért kérek forrást vagy a te véleményed hozzá.


Drábik János a videoban azt magyarázza, hogy Mike Pompeo U.S.A külügyminiszter közölte Trumppal, aki az elnök, hogy a koronavírus járvány egy "biofegyverekkel végzett hadgyakorlat". Amire Trump azt válaszolja, hogy jó lett volna, ha őt erről tájékoztatják. Drábik azt mondja, hogy látta a videot. Megvan ez a beszélgetés videon. Ő maga látta ezt. Nekem nincsen olyan nyelvtudásom, ahol az egyébként is szavakat elharapó amcsik makogását megérteném. Viszont nagyon érdekelne a video. Szeretném ezt saját szememmel látni. Meg tudnád mutatni ezt a videot?


Drábik nem hazudik. Komoly ember ; dr, a szabad európa rádió műsorvezetője volt, ma is könyveket ír, folyóíratokban publikál, én még hazugságot nem hallottam a szájából. A videoban több hónapos kutatóanyagának esszenciája van benne. Elmondja, hogy a koronavírus a kutatók szerint egy géntechnológiával kifejlesztett biofegyver. Láttam én is a Harwardi kutatót amikor ezt mondja. Ezt a videot még nem törölték a netről. Azt is magyarázza Drábik, hogy tudja igazolni hogy permetezték a vírust. Ez elég meredeken hangzik egy átlagembernek azért. Szerinte csak így juthatott el országhatárokat megkerülve egy egy orzágba ahol gócpont lett. ez is elég érdekes, hiszen a középkori járványok lineárisan terjedtek a távolság függvényében, nem ugráltak, mint sakkfigura az asztalon.


Az egész videot kell egyben látni, hogy az ember megértse az egészet összefüggéseiben. A konkrét rész Pomeoról 56-nál vezeti fel https://www.youtube.com/watch?v=ZoCMndMRQ30&t=78s



2020. máj. 30. 16:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
47%

30


Nem néztem meg a videót azonban jó azt tudni hogy Drabik úr hatalmas lexikális tudással és kutatómunkával rendelkezik.En elhiszem hogy amiket mond az elképzelhetetlennek tűnik de sajnos ilyen szuper pszichopatak irányítják a világot.Egyebkent meg külföldi szakemberek is megszokták őt hívni.Egy demenciast nem hiszem hogy meghiva bárki is...bár Joe biden is demencias mégis elnöknek valasztottak

2021. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 hypno ***** válasza:

#31


Akkor ugorj neki, és nézd meg, aztán utána térjünk vissza a dologra.

2021. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32


Bocs de nincs kedvem ebbe a témába belemenni,így is túl sok témába mentem bele amibe nem kellett volna és felesleges is volt

2021. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!