Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » George Floyd egy 6 éves...

George Floyd egy 6 éves kislány édesapja volt de ti mégis a rendőröket véditek? Mit tettek ezek a rendőrök? Egy 6 éves kislány félárva lett soha nem látja már a édesapját

Figyelt kérdés

Ti magyarok miért vagytok ilyen gonoszak?

Egy kis együttérzés sincs bennetek?


A erőszakos rendőröket véditek és azt mondjátok hogy George megérdemelte hogy kivégezte a rendőr ,még ha meg is érdemelte volna akkor is a rendőrnek nem az a feladata hogy a bűnözőt megbüntesse az a bíróság dolga , a rendőrnek az a feladata hogy elkapja a bűnözőt ,de ez a rendőr előre kitervelten ölt meg egy családapát és ti nem sajnáljátok?


Milyen emberek vagytok ti?


Ti nevezitek magatokat kereszténynek?


Mit érezhet ez a 6 éves kislány hogy meghalt a édesapja akire mindig felnézett és mostmár soha nem tud fordulni hozzá?



2020. jún. 7. 14:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
46%

#50

A bűnöző azért bűnöző, mert nem való a többségi társadalomba, mert magasról tojik azoknak a normáira, és szabály és törvénytisztelő polgáraira. Tehát a kérdés még mindig az, hogy az ilyen primitív állatoknak miért is járjon bármi féle arányosság? Egyetlen jó érvet sem olvastam még. Tiszteletért jár tisztelet. Arányosságért jár arányosság. Érted?

2020. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
45%

51. Hogy többek legyünk állatoknál. Ha megölsz valakit, aki pénzt hamisított, akkor ő pénzhamisító volt, te meg gyilkos lettél. Miért ilyen nehéz ezt felfogni?

Harmadszorra írom le, hogy azért NEKED kell betartani a normákat, mert ha TE nem tartod be, nem leszel külömb annál, akit megvetsz. TE nem vagy bűnöző. Úgy viselkedsz, mintha a bűnözőknek valami kiváltsága lenne, hogy ők bűnözhetnek. Ha ő is akkor én is, bibibí. Tényleg itt tartunk? Nem kell neked sem betartani a normákat, de téged akkor ugyanúgy lesittelnek. Viszont akkor ilyen alapon majd ha valakire csúnyán nézel, akkor annak minden joga meg lesz hozzá, hogy leszúrjon, mert miért tartaná be az arányosságot, ha te egy olyan alapvető illemszabályt nem tudsz, hogy nem bámuljuk a másikat feleslegesen?

2020. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

"- A társadalom pedig látja, hogy az agressziv csűrhe mit csinál és emiatt nem fognak a demokratákra szavazni."


igen, tömegesen fordulnak el az emberek a demokratáktól! Már csak 7%-al szavaznának többen Bidenre a jelenlegi állás szerint, mint Trumpra!!! Ha nem lenne a cirkusz lehet 10-20%-al is megverné a paprikajancsiTrumpit.

(ja...nem!)

2020. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 Endr 72 ***** válasza:
68%
Bűnöző volt.Több oldalas priusszal.Azt kapta amit megérdemelt.Én is éltem Amerikában.Érdekes módon soha nem ért rendőri atrocitás.Pedig engem is bilincselt meg rendőr.Nem kellett mást tennem mint együttműködni,és nyugton maradni.Nem kell bűnözni,akkor nincs gáz.
2020. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
21%

#52

Még mindig hülye felfogás, hogy aki az éltemre tör, akkor nekem kell mérlegelni, hogyha pofán ütöm, nehogy baja essen. A másik kérdés pedig az, hogy mi rettentsen el egy bűnözőt a tett elkövetésétől? Mert a jelenlegi börtönök és jogszabályok erre nem jók. Szerintem kétszer is meggondolja a dolgot, ha tudja, hogy az áldozat szívbaj nélkül nyomorékká verheti, le is puffanthatja. Kiemelem még egyszer, hogy a kezdeményező agresszor minden esetben a bűnöző. Egyébként jóval több ember válik erőszakos elkövetés áldozatává, mint ahány pénzhamisító kint lófrál.

2020. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

"Még mindig hülye felfogás, hogy aki az éltemre tör, akkor nekem kell mérlegelni, hogyha pofán ütöm, nehogy baja essen."


Még mindig ott tartunk, hogy nem erről volt szó, hanem arról, hogy megfolytottak egy már alapból bilincselt személyt. A rendőrnek nem kellett megvédeni magát semmitől.

Szalmabábérvelsz, nem akkor kell mérlegelned, ha valaki az életedtre tör. Ha nem vagy full fogyatékos, akkor meg tudod becsülni, hogy mikor mennyi erőt kell alkalmaznod ahhoz, hogy megvédd magad.


"A másik kérdés pedig az, hogy mi rettentsen el egy bűnözőt a tett elkövetésétől?"


Mindenkit más rettent el. A börtönök amúgy nem az elrettentésre valóak, hanem hogy elzárják az ilyeneket a társadalom többi részétől. A rendőr sem bosszúból lövi le a késelőt, hanem hogy a veszélyt megszüntesse.


"Szerintem kétszer is meggondolja a dolgot, ha tudja, hogy az áldozat szívbaj nélkül nyomorékká verheti, le is puffanthatja."


Ezt meg is teheti az áldozat, ha indokolt. De ha te ezt akkor csinálod, ha mondjuk beszól neked, akkor ő egy köcsög volt, te meg gyilkos lettél, ki a nagyobb bűnöző? De ez sem tartaná vissza őket, mert ha neked lehet fegyvered, akkor nekik is.


"Kiemelem még egyszer, hogy a kezdeményező agresszor minden esetben a bűnöző."


Nincs olyan, hogy A bűnőző. A támadó bűnöző, de ez nem jelenti azt, hogy az áldozat nem lehet az. Mindkét fél bűnöző, ha a kezdetleges áldozat gátlástalanul, aránytalanul jár el. Miért? Mert ez sokat mond a természetéről, hogy ezt egy félreértés során, vagy bármilyen kisebb konfliktus során megteheti, ha éppen úgy itéli meg a saját kis világában, hogy amit csinál jogos volt, ergo szintúgy közveszélyes. Mert elárulom, nagyon sok bűnöző fejében jogos, amit csinál, tesznek. Vagy pedig ez azt árulja el a túlkapóról, hogy olyan hülye, hogy nem tudja felbecsülni a helyzetét, akkor meg nem szabad magára hagyni.


Na akkor fussuk át.


Megütnek, ha megvered és kórházba kerül, akkor az önvédelem volt, ezesetben nem követtél el túlkapást.


Megütnek, megvered, majd a földön agyonvered. Ez már önbíráskodás, mert a földön fekvő, kiütött ember már nem jelentett veszélyt rád. Túlkapást követtél el.


"Egyébként jóval több ember válik erőszakos elkövetés áldozatává, mint ahány pénzhamisító kint lófrál."


Ezzel mit akarsz? Nehogy arra lyukadj ki, hogy akkor mindenkit ki kell nyírni, mert nagyobb rá az esély, hogy erőszakos bűnözők, mint hogy pénzhamisítók! De még ha valami elborult világban ez az elv igaz is lenne, a rendőröket alapból azért hívták ki, mert pénzhamisítás vádja állítódott. Tudták, hogy miről van szó.

2020. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
10%
Endre 72, hadd találjam ki: te fehér vagy.
2020. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
46%

"Ez egy idézőjelbe tett mondat, ami azt szimbolizálja, hogy elolvastam amit más irt és arra válaszolok értelmiségien." - Kötőjellel leirom a választ, ami sokkal hosszabb mint amire válaszolok, mert nincs életem és a gyk-n veszekszem ismeretlenekkel este 19 óra 38 perckor.


A lényeg, hogy ha valami NAGYON fontos, akkor nagybetűvel kell irjam és sok felkiáltójelet kell tegyek a végére!!!!!

2020. jún. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy amikor ezt irtam, felvettem egy vastagkeretes szemüveget és feltűrtem az ingujjamat, hogy a 30-as borostás értelmiségi imidzsét közvetítsem.
2020. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
11%

59. Senkire sincs ráerőltetve, hogy végigolvassa. Ez az oldal többek között erre való. Ebbe a kategóriába az emberek politizálni járnak. Nem azért, mert amúgy nem tudnának mást csinálni.

Ne vetítsd ki a frusztrációdat és belső bizonytalanságaidat olyanokra, akiknek a válaszát el sem kell olvasnod, ha nem akarod. Az ilyen megmondóemberkedés általában figyelemhiányosságra, fontoskodó jellemre és valami mélyen rejlő sértődöttségre utal, ha már az analizálgatásnál tartunk :) .

2020. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!