Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Kelet és délkeleti ázsiai...

A Kelet és délkeleti ázsiai országba miért nem megy annyi afrikai, arab és indoiráni (afgán, pakisztáni, bengáli perzsa, kurd stb) ?

Figyelt kérdés

Menjenek Kínába vagy Észak Koreaba ott lázadjanak...

Persze oké rendbe kell tenni a rasszizmust akarom mondani csökkenteni vagy eltüntetni, de ott vannak az ázsiai országok aki nacionalistábbak mint az európaiak és amerikaiak, de úgy tudom nem is nagyon szeretik az arab és afrikai népeket, főleg ha muzulmán is... Miért nincs akkor szó arról hogy Kína Japán stb rasszisták, miért mindig észak Amerika és Európa a gonosz rasszista fehér ember??



#Ázsia #USA EU
2020. jún. 18. 10:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

9-es leírta a lényeget

Hozzáteszem,hogy én 70+ ország után mondom azt,hogy világszinten Magyarország a politikusaink rombolása ellenére is simán TOP 20 százalék élhetőség szempontjából

Voltam olyan latin-amerikai országokban ahol a pisijüket forralják fel egyesek mert nincs mit inni...


Amúgy szintén a 9-est tudom ismételni,hogy nem értem miért csodálkoznak páran,hogy minden arab,fekete stb nyugat-európai országba vágyik vagy USA esetleg Korea,Japán,Ausztrália mikor mindenhol azt olvasod a médiában,hogy ezek a legjobbak,ezekben a legszuperebb élni,ha azokban az országokban élsz neked mindened megvan.Persze,hogy akkor sokan oda akarnak majd menni.

Ugyanez az angol nyelv.Majdnem minden országban azt tanulják meg és egyre többen gyerekkoruk óta tanulják az iskolában.Logikus,hogy akkor ha külföldre megy akkor angol nyelvűbe akar vagy olyanba ahol sokan beszélik.

2020. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

Urtolsó, még európában sincs benne a top20-ban mo.

Elhiszem hogy megtaláktad a világ legszegényebb faluját, de azért nem kéne hazudgálni.

2020. jún. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12-es top20 százalékban simán benne lehet

230 terület van kb a világon és Magyarország mindig a 40-50.hely között szokott végezni.


De ehhez nem kell nagy ész,Latin-Amerikában,Afrikában és Óceániában kapasból kb mindegyiknél fejlettebb(kivéve Új-Zéland,Ausztrália)

2020. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Európában kb középmezőny közepe vagy alsó része csak tapasztalatból mondom,hogy Európából a legcsóróbb Moldova is elég jó országnak számítana pl Latin-Amerikában
2020. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14%

Ezt a putri kis országot ne hasonlítsd már egy egész kontinenshez.


"Fejlettebb"


Ezt nem így mérik.


De miért is utaztál el a világ legszegényebb falujába? Pontosan mi a neve a falunak?

Nyilván tudod ha ott jártál.


Vagy megint csak a csóró kis országodat akarod mosdatni azzal hogy az egész világ egy nyomortelep?

2020. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

16

Chisinauban voltam ha arra gondolsz falu alatt illetve Tiraspolba jártam sokat

Több biztonságos helyet fedeztem fel Moldovában mint Brazíliában és ezerszer jobb volt a közbiztonság

2020. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%

Voltam olyan latin-amerikai országokban ahol a pisijüket forralják fel egyesek mert nincs mit inni..."


Ennek a falunak mi a neve?

2020. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!