Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amerikában azok a fehérek is...

Amerikában azok a fehérek is lefizetettek, akik csókolgatják a feketék bakancsai és letérdepelek eléjük?

Figyelt kérdés
Döbbenten láttam a felvételeket és nem hiszek a szememnek. miért kell így bealázkodni? Fizetve vannak vagy tényleg ennyire agyhalott, agymosott már amcsiban a fehér nép? Mi történik? Mi közük van a jelenlegi generácíónak a több száz évvel ezelőtti bűnökhöz? Miért tartozna bárki is bocsánat kéréssel? Miért nem gondolkozik senki sem?

#meghunyászkodás #térdepelés #bakancs csókolgatás
2020. júl. 6. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A nyugati fehérek mind ilyen cuckoldok. Sajnos a fehér nép ha nem változtat a mentalitásán, akkor rövidesen el fog tűnni a Földről.
2020. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a rendőrök egy része lefizetett,de lehet az emberek is,vagy csak simán félnek.

A minap belegondoltam a sztoriba,mi lenne ,ha engem is erre kényszerítenének és ott lenne a férjem és anyum is.Na én úgy vagyok vele,hogy tuti nem térdelek le,de anyum annyira félős,hogy megtenné.Én simán válalom a halált inkább,de ha a férjemet és engem megölnek,anyum mihez kezd egyedül?Bele iy rokkanna,ha látná ,hogy megölik a gyerekét,sőt biztos kérne,hogy térdeljek le.Szóval nehéz ügy ez...

Ha a férjemmel csak ketten lennénk,tuti egyikönk sem térdel le

A jelenlegi generációknak a több száz évesbűnökhöz semmi közük.

Itt a kettős mérce...egyes magyarok is,háborognak a rasszizmus miatt,a jogok,betelt a pohár stb stb.De közbe trianont felejtsük el,ne foglalkozzunk vele,mert már rég volt.Azon túl kell lépni.

2020. júl. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De a durva az, hogy senki nem kényszerítette őket erre! A feketék csak oda tették a bakancsaikat és a fehér pár is pl.önként, dalolva puszilgatta nekik és még mosolyogtak is rájuk, a feketék meg tapsoltak és röhögtek rajtuk. Nem szánalmas? Hova sűlyedünk? Kérdezz meg egy cigányt, egy muszlimot vagy zsidót, bárkit ki előtt térdepelne le? Szánalmasnak találom az is, hogy Kanadában is politikusok sírva mentek indián törzsfőnök elé bocsánatot kérni a múlt miat. Minek? Ők tették a tömeg írtást, a járványt ők okozták? Nem! Akkor? Minek kérnek bocsánatot? Ha valamit tenni akarnak a feketékért, indiánokért akkor tegyenek értük de ne szánalmaskodjanak. Mindenki jól tudja Trump ellen megy az amcsi hisztéria, a feketék undorító módon élnek ezzel vissza most, Floyd meggyilkolása, aki bűnöző volt, arany koporsóban temették el, míg a tisztességes polgárokat, akik a covid vírusban haltam meg fa koporsót kaptak, tömeg sírokkal. Miről beszélünk? Ennyire hülyék a fehérek? :( Félnek és térdepelnek? Nem ár! Ugyan ez a zsidókkal, nem tartozunk bocsánattal, főleg az ükunokák nem, semmi közünk a 40es évekhez! Ne felejtsétek el!
2020. júl. 6. 08:12
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Részben lefizetettek, részben agyhalottak, részben erre kényszeríti őket a fehérellenes rasszista diktatúra.
2020. júl. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
Végre-végre az elhízott, semmirekellő fehér középosztály oda kerül, ahová való, ez történik.
2020. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Lehetséges, hogy lefizették. Nem ez lenne az első példa Amerikában, hogy valaki a show kedvéért és pénzért teljesen mást mutat az embereknek, mint az elvei.
2020. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Részük lefizetett, részük alapból hibbant, vagy valamiféle fétisük van hogy szeretnek alárendeltek lenni. De szerintem az mindent elmond, hogy részben röhögve csinálják ezeket a videókon, szóval lehet hogy csak lefizetett provokátorok.
2020. júl. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Senki, nem kényszerítette őket erre. Maguktól csinálták. Idióták.
2020. júl. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem senki nem fizetett nekik.

Ahogy a Gyurcsány vagy Orbán csókolgató fanatikus öreg mamáknak sem.

2020. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen, idióták!
2020. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!