Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mikor várhatóak itthon éhséglá...

Mikor várhatóak itthon éhséglázadások, a rengeteg tönkrement ember mikor fog kimenni az utcára?

Figyelt kérdés
A koronavírus rengeteg embert tönkretett, szociális háló pedig nem nagyon van itthon.
2020. júl. 15. 14:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
39%

Álmaidban.


Azért mert te valamelyik ellenzéki csürhére szavazol ne várd, hogy mások is rájuk fognak, főleg az utcán fognak hőzöngeni.

Különösen úgy, hogy te meg a fotelből élvezd.


A szociális háló és a gazdaság állapota milliószor jobb mint a baloldali kormányok idején, ezt már nemzetközi szinten is sokszor elismerték.


Még azokban az országokban sincsenek éhséglázadások ahol a gazdaság állapota sokkal rosszabb illetve ahol a kormányok bénázása miatt a koronavírus sokkal nagyobb károkat okozott és több halálos áldozattal járt.

Magyarországon eddig a lehetőségekhez mérten elég jól megfékezték a járványt és kezelték a hatásait.


Miért éppen itt lázadnának fel az emberek?


Azért mert te erről fantáziálsz?

2020. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
#1, 10pontos! 👍👍😊
2020. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Ha majd éheznek az emberek talán akkor, de ettől szerintem nem kell tartani különösebben.


Korrupció miatt előbb vonul ki a nép... Az már nagyon kijárna!

2020. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

"A szociális háló és a gazdaság állapota milliószor jobb mint a baloldali kormányok idején,"


Ezt röhögés nélkül írtad le?

2020. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Negyedik röhögés nélkül írta le, sőt én is röhögés nélkül írom le, mert így van. Az a baj ti a baloldalon nem találkoztatok még a valósággal csak az indexet meg a többi szart bújjátok, és teljesen meg vagytok vezetve...
2020. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%
Azért megnézném te melyik független médiától szerzed a tudásod, hogy leterdelj az orbannnak
2020. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Egyiktől se, élem az életemet, dolgozok tisztességgel és csodák csodájára egyre jobban élek :D Talán kipróbálhatnád ezt te is ... hidd el jobb érzés, mint elolvasni az indexen hogy ma éppen aktuálisan mi miatt kell siránkozni.
2020. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Dolgozom élem az életem, de nem látom, hogy egyre jobban élnek. Hiába gyűlik a pénzem, az ingatlan árak valahogy mindig bérlőnek, ha nem szülök orbannnak 3 gyereket soha nem tudok venni lakást.

Hiába emelik minden éven a fizetèsemet legalább 10%-al annyival nőnek is az árak.

Hiába viselkedem tisztességesen a bűnözők megtalálnak vagy így vagy úgy, és a törvény őket vèdi...

Soroljam még, hogy mit tapasztalok a saját bőrömön anélkül, hogy a libis szar mèdián csüngnèk?

2020. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Akkor kérlek sorold már fel nekem,hogy miben javult a szociális háló!

Mert én azt tapasztaltam,hogy amit lehet csak csökkentenek lefelé.


Baromi magasak az adók,és mellé szűkül a szociális háló.


Az lehet,hogy egy szűk réteg ebből profitál,de a szociális háló lényege pont nem ez.

2020. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

-Munkanélküli segély időtartamát lecsökkentették

-Lakástakarék támogatást megszüntették

-Magánnyugdíjak elvétele

-27%-os Áfa(Európában a legnagyobb)

-Hallgatói szerződés bevezetése

-Családi pótlékot 10 éve nem emelték

-Minimál nyugdíj összegét nem emelték

-Rokkantnyugdíjak

2020. júl. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!