Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen előnyökkel jár harmadik...

Milyen előnyökkel jár harmadik világbeli bevándorlók befogadása?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 22:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
40%
#30 Tényleg nem tudlak megérteni. Hol a fenében írta le ebben a szövegben is akár hogy MINDEGYIK aki bejön az félanalfabéta bunkó? Nincs benne mert nem állított ilyet. Te ezt olvastad ki belőle, de nincs benne. Figyelj már oda a szövegre végre!
2020. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
47%

#28

Próbálok tömören fogalmazni, és lehetőleg ne keverj össze más válaszadókkal, két mélyen toleráns hangnem között.

Én írtam azt, hogy a beözönlők félig analfabéta bunkók, és egy német szakértő írta azt (akinek a nevét is leírtam), hogy a 20% felé közelít a FULL analfabéta bunkók aránya közöttük.

Nem néhány migránsal van tapasztalatom, és mint írtam, szakmunkákat is olvastam erről már akkor, amikor még a D-209-es készült átvenni a hivatalát. Ezt miért nem jegyezted meg? Vagy szelektálod erősen ami neked kényelmetlen? Gyászos vagy.

Nem én vagyok az egyetlen aki látott migránsokat közelről, sokan vagyunk. Te pedig mindenkit leszólsz mert a tapasztalataink nem támasszák alá a te kis érzékenyítő maszlagodat. Gusztustalan hozzáállásod van másokhoz.

Tudom, hogy nem csak a romák bűnöznek, de ha az arányokat boncolgatjuk, abból te kerülsz ki megint rosszul. Ez annyira tipikus, már-már komikus. És ebbe minden elérzékenyülő belefut két migránsrajongás között.

Értelmes válaszokat kaptál, csak mivel a valóság téged vert nyakon, ezért nekiálltál dedós módjára jelentéktelenné tenni mások tapasztalatait. Ez a "vita" (szándékos az idézőjel, mert a görög filozófusok fetrengve röhögnének rajtad) minden hozzád hasonló esetében ugyan ezen menetrend szerint zajlik. Most két eset következik:

-Eltűnsz

-Marhaságokat írsz továbbra is (személyeskedéssel keverve, mert nektek ez a haladó jövő), amik nem felelnek meg a valóságnak. Nem kérek belőletek.

2020. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Heló, Mindenki!Figyelem ezt a vitát, s szeretném mondandómat, egy újság cikkel alátámasztani!Kezdem azzal, hogy már 1975- ben jártam nyugat Európában.A mostani, köszönő viszonyban sincs, az akkorival!A 80'-as években dolgoztam a volt NDK-ban, s a német főnököm, már akkor azt mondta, idézem, "...a Magyar, fehér cigány!"Ez a megítélés, azóta csak romlott!S most itt egy Francia újságírónő levele, : [link] hozzáfűzni valóm.
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
#33 A linken nem nyílik meg semmi, próbáld meg újra betenni!
2020. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
34: nem maradsz le sokról, csak egy újabb sorosozós írás. Egyik ugyanolyan, mint a többi. Meg a szokásos elárasztják Európát az arabok és mindmeghalunk, mindekinek kötelező lesz átvenni a vallásukat, mindenhol mecset épül, stb, stb. Semmi új.
2020. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim válasza:
Talán ezen a linken olvasható lesz?! [link] jó egészséget, s további szép napot kívánok!
2020. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
40%

Így megtaláljátok: "Yann Vallerie francia újságíró nyílt levele „Visegrád Európája” vezetőihez és népeihez"


#35 Mesélj, működik a nyugati integráció?

2020. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
#35 Nem ártana meg neked ha el is olvasnád. A valóság ott van akármennyire is nem azt akarod látni!
2020. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
60%

Persze, neked az a valóság. Aki meg nem csak a propagandamédiát olvassa, hanem látja, tapasztalja is milyen az élet Mo-tól nyugatra, annak az a valóság.

Nincs ezzel semmi gond: aki retteg a bevándorlóktól, és bármit hajlandó feladni, hogy ide ne jöjjenek, meg van elégedve azzal, hogy az EU-ban Mo.-n a legalacsonyabbak a fizetések, legnagyobb a szegénység, hogy kilométeres sorok állnak ételosztásnál (már amikor nem tiltja be az ételosztást az emberbarát Fidesz), hogy egyre többen mennek külföldre dolgozni, sőt már középiskola után külföldön tervez továbbtanulni a gimnazisták majdnem fele és ezek jó része már nem jön vissza, hogy a befizetett adó jó része Mészáros és a többi orbán-haver zsebébe kerül (tudom-tudom, nem így van, hiszen Polt Péter nem talált erre semmi bizonyítékot), akkor élvezze ezt. Egy gond van, hogy azok, akik elhiszik, amit a propaganda nyom, mert nincs pénzük kitenni a lábulat az országból elutazni, azok gondolkodás nélkül bevesznek bármit, amit a fidesz mond és az országnak azt a részét is magukkal rántják a ..."jólétbe", akiknek ez nem kell.

2020. szept. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

#39 Értem. Szóval szerinted egy FRANCIA újságírónő nyílt levele a közép-európai országok lakóihoz, az fideszes propaganda. Aha.

Mégis mekkora fokú hülyeség az aminél már te magad is felröhögsz amikor leírod? Ennél már igen?

2020. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!