Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen előnyökkel jár harmadik...

Milyen előnyökkel jár harmadik világbeli bevándorlók befogadása?

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 22:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
60%

Idézd hol írtam én ezt? A fideszes propaganda médiáról írtam. Minden országban vannak szélsőségesek, rasszisták, fajgyűlölők, hitlert éltetők, orbánt dícsérők, kommunizmust, szocializmust, kapitalizmust dicsőítők, marxot imádók, sorosozók, stb. soroljam? 1db ujságírónő véleménye, levele a 65millió francia lakosból, a töbszáz nyugat-eu-i lakosból miért is annyira hiteles? Ha én vagy egy magyar ujságíró leírja, hogy Mo-n mennyire gyönyörű az élet és mindenki boldog és ezt elküldi egy francia lapnak, akkor az ténnyé válik?

Én a 38-as válaszban írt "valóságra" írtam, hogy egyeseknek az a valóság, amit ők annak akarnak hinni. Ha egy másik újságíró azt írta volna, hogy a migránsok milyen hasznos részei a társadalomnak, akkor gondolom az nem lenne a valóság, az egy sorobérenc, libsi lenne?

2020. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim válasza:
40%
Heló!Szép napot!Nos, bocsi!Csak egy véleményt prezentáltam.A Franciák többsége így gondolkodik, tetszik, vagy sem.Teljesen mindegy, ki, s mikor mondta,"...a demokrácia ott kezdődik, mikor valaki mond valamit, bár nem értek vele egyet, megadom a lehetőséget, s végig hallgatom!"Sajnos ez a jelenleg magukat demokratának nevezőknél nem működik!
2020. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
58%
#42 nem nem így gondolkodik. A fidesz szeretné, ha így gondolkodnának, hogy lehessen oda mutogatni.
2020. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy a franciák többsége hogyan gondolkodik az mutatja, hogy ki vezeti az országot, kire szavaznak. A jelenlegi kormány nem szélsőséges, se nem szélsőjobb, se nem szélsőbal, se nem migránsimádó, se nem migránsutáló - hogy a témánál maradjak. Szóval a franciák többsége nem úgy gondolkodik, mint az idézett újságíró. Aki mellesleg lehet, hogy pont egy szélsőjobbos újságnál dolgozik (igen, állíása szerint független, de Mo-n is minden újságíró független, mint tudjuk...). És akinek a több országhoz írt levelét valamilyen okból csak a fideszes média hozta le, legalábbis én nem találtam lengyel, cseh, szlovák nyelvű(!) cikket a nevére keresve.
2020. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Heló!Szép napot mindenkinek!Nos, nem néztem utána a cikknek, csak furcsálltam, hogy nem volt komment.Részemről be is fejeztem a témát!Sajnos olyan időket élünk, hogy "...azért van az őrség a laktanyák körül, hogy a logika nehogy behatoljon a laktanyák területére!"1983-as idézet.Aki volt katona, tudja miről beszélek! Jó egészséget mindenkinek!Sajnos egyáltalán nem rajtunk múlik a Világ sorsának alakulása, de legalább ütköztethetjük gondolatmenetünket, pró, és kontra.Köszönöm, hogy időt szántatok rám!Üdv!
2020. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!