Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A Joe Bidenről pár napja...

A Joe Bidenről pár napja terjedő hazugságokat ki kezdte el terjeszteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem Trump használja ezt ellenfele bemocskolására, ahogy a hasonszőrű "demokratikus" vezetők (pl. itthon is) szokták, vagy pedig valami konteós találta ki, és a sajtó kapta fel?

2020. okt. 24. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%

"Mert biztos véletlen az időzítés nem? Ha ennyire "köztudott", akkor miért nem tavaly derült ki, vagy év elején? Ja mert akkor még lett volna idejük a demokratáknak új jelöltet találni"


Te miről beszélsz?

Ez a Fox News cikk februárban jött ki:

[link]

Ez a The Guardian cikk pedig 2019 szeptemberben:

[link]

Tudom, hogy Biden egy kicsit lassú már fejben, de mennyi idő kell neki, hogy reagáljon.


Neked meg talán nem a balos Twitterről kellene tájékozódni politikai témában, ami eleve elhallgatja az ilyenfajta információkat:

[link]

2020. okt. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

De itt van például 2019 október elejéről egy Bloomberg cikk is:

[link]

Ez is amúgy egy abszolút balos forrás. Persze próbálják elmaszatolni, hogy nem is úgy volt, nincs semmi bizonyíték, stb, de ne csináljunk már úgy, mintha ez csak most két hete derült volna ki.

2020. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Vanityfair 2019 május 2:

[link]

Ez már másfél év, hogy valamit reagáljanak a dologra.

2020. okt. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a durva (Biden korruptsága mellett) hogy helytálló magyar nyelvű cikket az egészről a legújabb fejleményekkel együtt egyedül az origón találni (én is meglepődtem). Pont az origón amelynek érthető okokból sokan úgy se hinnének. Itt lett volna az alkalom hogy a "független" ellenzéki sajtó megmutassa mennyire független és arról is beszámoljanak ha egy baloldali politikusnak van vaj a füle mögött, de a hallgatásukkal bebizonyították hogy pont annyira függetlenek mint az origo.
2020. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#14

És akkor nézd meg a napi.hu-t. Véres szájjal ott rúg Trumpba ahol bír, a baloldalról pedig mindent elhallgat. Gyakorlatilag néha már balos kuruc.info szint.

2020. okt. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 Ja hát az origó mindig kap az alkalmon, ha valami botrány van a világban bármilyen balos emberke körül, habzó szájjal mocskolnak mindenkit aki liberális vagy csak simán nem szélsőjobbos diktátor. Bezzeg az orosz botrányokról, a fehérorosz tüntetések aktuális fejleményeiről vagy a Trump körüli rengeteg bűnügyről már nem ilyen naprakészek véletlenül.

#15 Ja, végülis Trump aktív, hivatalban lévő elnökként csak laza hazaárulást követett el, az oroszokkal nyerette meg magának a választást, bunkó, szexista, rasszista, biztos sok okuk lenne őt dicsőíteni.

2020. okt. 26. 00:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!