Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van esély arra, hogy a 2020-as...

Van esély arra, hogy a 2020-as amerikai választás után polgárháború lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy a feszültség a két tábor között. Azt vettem észre, hogy a demokraták, republikánusok nem kedvelik a jelöltjüket, mégis lenyelik a békát, de nagyon utálják a másik tábort. Egyre több helyen hallom azt, hogy egy újabb polgárháború felé fog közeledni Amerika.

Láttok erre esélyt? Esélyes az, hogy újból ketté fognak szakadni?



2020. nov. 3. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs
2020. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
A demokraták támogatják az erőszakot, ha veszítenek, egész biztos lesznek zavargások, amik szerintem akár hetekig, hónapokig eltarthat, hasonlóan a Floyd ügy utáni zafargásokhoz. Viszont nem hiszem, hogy polgárháborúig fajulna a dolog.
2020. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
19:48: nem is tudom, ki kérdőjelezi meg már előre az eredményt, és akarja mindenáron érvényteleníteni a levélszavazatokat... Aki itt a feszültséget szítja, az Trump.
2020. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

#3

Mert Trump alaptalanul kételkedik a választás tisztaságában?

[link]

Egyébként nem republikánusok randalíroztak és gyújtogattak egész évben, nem ők lőttek agyon az utcán egy fegyvertelen demokratát és nem az ő médiájuk csinált vele exkluzív mosdató interjút.

2020. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak
2020. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Na mi az, beszartál? XD Máris? Még Trump az elnök. De hogy holnap mi lesz, ki tudja.
2020. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020 van, már nem lepődnék meg semmin.
2020. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!