Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ebben lehet...

Szerintetek ebben lehet valami realitás?

Figyelt kérdés

Szóval kint el amerikában az unokatesóm, és ő mesélte hogy kint azt pletykálják hogy Kennedy nem is halt meg hanem egy dublőr volt ott, és azért mert a felső hatalom ultimátumot adott neki hogy vagy kiszáll vagy megölik.

Mert állítólag olyanba akart beszláni ami nem tetszett a felsoknek



2020. dec. 9. 00:29
 1/7 A kérdező kommentje:

És meg annyit hogy állítólag, el költöztettek öt, új személyi azonosság meg minden. De néha találkozhatott a családjával.

Az unokatesom azt is mondta hogy Jackinek ezért kellet férjhez mennie újra.

Szerintetek?

2020. dec. 9. 00:31
 2/7 hypno ***** válasza:
77%
Szerintem ha valami úgy hangzik mint egy konteo, annyi értelme van mint egy konteonak, akkor az jó séllyel az is.
2020. dec. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És azt nem monda az unokatesőd, hogy Obama valójában gyíkember volt? Mert amerika egyes államaiban ezt is így gondolják.
2020. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mondjak Elvisrol meg Tupacrol is hogy nem haltak meg csak rejtozkodnek.
2020. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces, 1,2 válaszoló de van benne szerintem realitás.
2020. dec. 9. 12:43
 6/7 hypno ***** válasza:

Persze. A kérdésedben rengeteg realitás van.

Az realitás, hogy az emberek pletykálnak.

Az is realitás, hogy az idióták szerint az az igaz, amit taganak és minden hivatalos állításnak az ellenkezője igaz.

És az is realitás, hogy a rokonod nyilván nem minden minden alap nélkül etet téged ilyen történetekkel.

2020. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon vicces, 1,2 válaszoló de van benne szerintem realitás."

Szerintem is van. Mert a gyíkemberek, ha feljönnek a felszínre akkor emberi külsőt öltenek. Úgy ahogy Obama teszi.

2020. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!