Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az miért van hogy "libsiként"...

Az miért van hogy "libsiként" én Trumpot jó elnöknek tartom és szimpatizálok vele?

Figyelt kérdés

Persze nem akarom más farkával verni a csalánt mert engem is zavar mikor külfödiek éljenzik Orbánt, olyankor azt gondolom: "vinnék el magunak ha annyira tetszik nekik!"


De szerintem Trump egészen kiegyensúlyozott és pacifista nemzetközi politikát folytatott szemben Obamával.


Mik a bűnei ami miatt a hazai ellenzék annyira utálja?


2020. dec. 19. 20:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
69%
Talán Ronald Reagan volt az utolsó pacifista elnöke az Egyesült Államoknak.
2020. dec. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Olyan elnök úgy se lesz soha aki mindenkinek megfelel.
2020. dec. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
80%

Trumpot már a 2016-os választások másnapján ekézni kezdte a mainstream sajtó, esélyt sem adva neki.

Erről elég ennyi. Csinálhatott ő bármit.

2020. dec. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
68%

Trumpnak annyi volt a bűne, amiért a média utálja hogy miatta nem lett Hillary elnök. Már csak ezért is mélyen tisztelem Trumpot és drukkoltam neki végig a négy év alatt. Hillary sokkal rosszabb lett volna már csak abból kiindulva is hogy részt vett Bilderberg találkozókon rendszeresen.

Emlékezzünk, minden áron Hillaryt akarták elnöknek tenni? Valyon miért? Mert ő részt vett azokon a megbeszéléseken és az elit csicskása lett volna. Azóta ki lett adva hogy Trumpot utálni kell meg beállítani minden rossz okának.

2020. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!