Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Kamala...

Mi a véleményetek Kamala Harrisről?

Figyelt kérdés
Milyen elnök lenne? (bizonyára ő indul 2024-ben, Biden egy ciklust akar vállalni.)

2021. jan. 1. 14:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

#8


Senki nem mondta, hogy a melegek vagy a színesbőrűek nem emberek, hiába tolod a propagandádat. Azért azon elgondolkodhatnál, hogy vajon milyen elnök lenne az, aki aktívan támogatja a fosztogatást és a polgárháborús állapotok eszkalóládását.

2021. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
25%

Ezt a baromságot felejtsétek már el, hogy Harris valami szélsőbaloldali, a demokrata párt centrista szárnyához tartozik. A BLM-esek meg pont gyűlölik, mert államügyész korában rengeteg feketét börtönzött be nevetséges ügyekért, és máig is büszke rá.

[link]

[link]

2021. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

12


Érdekes, én a saját fulemmel hallottam hogy nem egyszer felmagasztalta a BLM-t, miközben a fosztogatásokról soha nem beszélt, és nem is határolódott el tőlük

2021. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
A sajtoban tett kijelentesei alapjan szelsobal.
2021. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

#11, #13: "(...) aki aktívan támogatja a fosztogatást (...)", "(...) a fosztogatásokról soha nem beszélt, és nem is határolódott el tőlük"

- :D Ezt a kettőt hogy kell érteni? Hogy tud egy politikus aktívan támogatni valamit, amiről nem is beszél? (Netán ő maga fosztogatott? Esetleg pénzzel vagy fegyverrel támogatott fosztogatókat? Nyilván ezek egyike sem.)


Az elhatárolódás követelése meg egy vicc. Én még életemben nem határolódtam el szerintem semmitől. X azt mondja, hogy, hogy a zsidók alsóbbrendű emberek. Y szerint a papok pedofilok. Mi dolgom nekem ezzel? Mindenki elsősorban a saját cselekedeteiért, szavaiért felel, másodsorban a környezetéért: családjáért, beosztottaiért, politikai vezető esetleg még az általa kinevezett hivatalnokokért. (Én aztán végképp nem vagyok Fidesz-rajongó, de ezen a téren teljesen hülyének tartom a Fidesz baloldali ellenzékét: Novák Előd melegzászlót lop - Orbán határolódjon el; szélsőjobboldali rendezvényen nyíltan cigányok meggyilkolására buzdítanak - Orbán határolódjon el; felpofoznak egy rabbit az utcán - Orbán határolódjon el. Mert? Orbán lopta el a melegzászlót, vagy ő nevezte ki Novák Elődöt? Akkor mi a halálért, illetve mi a haláltól kellene neki elhatárolódni? Gyilkosságra buzdítás, rabbi felpofozása, dettó.)

2021. jan. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Harrisnek nem más politikusok tetteitől kell elhatárolódni, hanem egy általa széles körben támogatott társadalmi megnyilvánulások (nevezzük most így) erőteljes negatív, törvénysértő oldalától. Ne beszélj mellé. A BLM égisze alatt fosztogattak, gyilkoltak, államellenes lázadást hajtottak végre egyes városokban. Harris (és úgy általánosságban a demokrata oldal) pedig egyetlen szót sem szólt erről.


Egyébként Novákék mikor is buzdították cigók meggyilkolására?

2021. jan. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Az úgynevezett fosztogatók csak egy kis csoport aki kihasználta a fejetlenséget és utcára vonult tévét, stb lopni. Semmi közük a BLM-hez, nem tüntettek velük.
2021. jan. 2. 11:39
 18/33 anonim ***** válasza:
93%

#16: Leírtad, hogy aktívan támogatja a fosztogatásokat. Aztán pedig hogy semmit nem beszélt róluk. Aki itt mellébeszél, az te vagy. Vagy nem tudod, mit jelent az, hogy egy politikus aktívan támogat valamit?


Másrészt az, hogy valaki támogat társadalmi megmozdulásokat, nem jelenti azt, hogy a társadalmi megmozdulások árnyékában elkövetett törvénysértéseket is támogatja. A magyar radikális és mérsékeltebb jobboldal is gyakran beszél arról, hogy a cigánysággal súlyos problémák vannak. Ez azt jelenti, hogy aktívan támogatták a cigánygyilkosságokat (aki túl fiatal lenne: 2008-09-ben egy fegyveres banda lövöldözve és Molotov-koktélt dobálva támadott meg cigány embereket, összesen hat embert öltek meg, köztük egészen kicsi gyerekeket)? Dehogy jelenti azt.


(Nem Novák buzdított cigányok megölésére, nem is róla írtam ezt. Ő a melegzászlót lopta. Azok más széljobbosok voltak, több is, ha konkrét neveket akarsz, a google a barátod. És Orbán egyiktől se határolódott el. Merthogy nem volt ilyen feladata.)

2021. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

#17


Mi az hogy nem tüntettek velük? BLM tüntetéseken történtek a fosztogatások és a gyilkosságok. A fehérellenes rasszizmusról ne is beszéljünk. Nyilván nem BLM tüntető fosztogató, de a kettő nagyon is összefonódik.


#18


A BLM-t támogatja aktívan, de mivel sosem határolódott el a fosztogatástól és az egyéb törvénysértésektől, nem szólította fel az embereket a békés tüntetésre vagy a törvények betartására, ezért nyugodtan meg lehet vizsgálni az ő felelősségét is. De ahogy mondtam, ez általános jelenség a demokratáknál. Alapvető elvárás lenne egy ilyen helyzetben, hiszen sok esetben kb. polgárháborúig fajult a dolog, hogy valaki világosan leszögezze, hogy mit támogat és mit nem. Itt annak nem kellene elhatárolódni, akinek semmi köze a BLM-hez (ahogy Orbánnak sincs xy szélsőjobbos figura nyilatkozataihoz vagy megmozdulásaihoz), de Harris esetében nem erről van szó. Egészen arcpirító az a fajta ferdítés, amit csinálsz.

2021. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
nem minden BLM tüntető*
2021. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!