Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Kamala...

Mi a véleményetek Kamala Harrisről?

Figyelt kérdés
Milyen elnök lenne? (bizonyára ő indul 2024-ben, Biden egy ciklust akar vállalni.)

2021. jan. 1. 14:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#19: "Egészen arcpirító az a fajta ferdítés, amit csinálsz."

- Képes voltál leírni, hogy aktívan(!!) támogatja a fosztogatást, majd ezt, hogy soha(!!) nem beszélt fosztogatásról. A te fejedben hogy jön össze ez a kettő? Csak mert amikor én politikust láttam támogatni bármit is, akkor mindig beszélt is róla.

2021. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
47%
#19: Ja, és körülbelül három percig tartott a google-lel találni egy olyan Harris-beszédet, melyben nyilvánosan elítélte a fosztogatást és az erőszakot: [link] Valószínűleg van több ilyen is, de az alaptézised ("soha nem ...") meg is dőlt.
2021. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
A #22 linkje helyesen: [link]
2021. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hagyjad, most majd jön az, hogy nem eléggé/nem elégszer határolódott el. Meg nem beszélt közben elég hangosan, tehát anarcho-kommunista. Meg különben is fake news, mert amit az OAN nem hoz le az nem történt meg.
2021. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
#24: Meglátjuk. Általában nem könnyű a tévedésünket beismerni, és annál nehezebb, minél hangosabban-harsányabban-arrogánsabban hirdettük korábban a véleményünket. De hátha neki sikerülni fog ezen túllépni.
2021. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Jaj 25-os, hogy meg ne hatodjak a joszivedtol!
2021. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 ZoliZoziZzZ válasza:
Azért azon el kellene gondolkodni, hogy kamala harris miért a táskájára esküdött fel a biblia helyett!? 😈
2022. ápr. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27, ilyenről nem tudok, pedig láttam az ünnepséget. Sőt a végén mondta, hogy "So help me God!", annyit tesz, mint 'Isten engem úgy segítsen!"
2022. ápr. 20. 17:29
 29/33 ZoliZoziZzZ válasza:

Nem nehéz utána nézni, de segítek!

[link]

2022. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Hahaha! Nagy szennylap. A beiktatásoknál Lincoln Bibliája van alul, a családi példány felül, ráadásul nincs könyv alakú táska sehol! Javasolnék független elmeorvost minden összeesküvés és háttérhatalom hívőnek!
2022. ápr. 23. 08:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!