Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bidenék tényleg elcsalták a...

Bidenék tényleg elcsalták a választást?

Figyelt kérdés

Nem tudom valaha megtudhatjuk az igazságot-e? Vajon Trump csak hülyít? Vagy okkal kezdett véleményterrorba a facebook és társai? Mi alapon határozza meg, hogy kinek van igaza egy politikai kérdésben? Jó lenne elfogulatlan, alátámasztható objektív infokat hallani, mert azért a hirtelen eredményfordítás a levélszavazatokra hivatkozva eléggé gyanús..

Viszont Trumpnak is voltak örült megnyilvánulásai..



2021. jan. 11. 13:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%

Itt a NYT vasárnapi cikke:

[link]

2021. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, hogy csaltak vagy sem? Nem vagyunk amerikaiak, ez legyen az o gondjuk.


Azert van az a kozmondas, miszerint: "nem zorog a haraszt ..." -igy szerintem elfogadhato.

2021. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 hypno ***** válasza:
77%
Trumpnak csak őrült megnyilvánulásai voltak.
2021. jan. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%
Az #1-es válaszoló válasza igaz, csak a megfogalmazása rossz, javítanám: "Bidenék elcsalták a választást, ezt minden hülye így tudja".
2021. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
26%
Alapjában sosem gondoltam, hogy van alapja a választás eredményét is befolyásoló csalásnak. De őszintén szólva ami erre az elképesztő pánikszerű és minden eszközt bevető cenzúrázásra okot adhat az nem az, hogy minden rendben volt és csak a bohóc trump motyog összevissza magának. De ami számomra még ennél is gyanúsabb az a capitólium nyilvánvalóan megrendezett ál-lerohanása és amit ennek az okán próbálnak minél sürgősebben elérni, hogy Trumpot nyilvánítsák beszámíthatatlannak és veszélyesnek és de máris azonnal erővel távolítsák el! Most komolyan, alig pár napja van hátra, állítólag minden amit mond alaptalan, akkor mégis mi ez a nyilvánvaló eszement pánik a demokraták részéről?? Nem tudom valaha megtudjuk-e, de semmi nem arra utal most már, hogy ez a választás rendben lett volna. És szerintem elfogultan tudom szemlélni a dolgot hisz magam is libsi lennék, szóval távol állt és áll tőlem a trumpistaság viszont valódi liberálisként ez a cenzúra és ami mögötte lehet szemet szúrt.
2021. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
25%
Egyre gyanusabb...
2021. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
55%
15: ismert trumpista tüntetők voltak ott. Őket is beszervezték az "ál lerohanásba"?
2021. jan. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
55%

"És szerintem elfogultan tudom szemlélni a dolgot hisz magam is libsi lennék"


Ez tipikusan a fideszesek szavajárása, hogy aki nem ért együtt velük, az "libsi", pedig a normális emberek tudják, hogy nem mindenki liberális, aki kritizálja Trumpot/Orbánt.

2021. jan. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjátok már, "libsi" aki kizárólag szélsőjobbos konteógyárakból tájékozódik. Nagyon hiteles.
2021. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%
17. Azért ne nyomd fullba a kretént légyszi. :D Amikor a capitolium rendőrök kinyitották!! a kordonokat mert látszott, hogy betörni nem igazán akarnak azok a fránya tüntetők nyilván hogy az ott megjelent valódi tüntetői is bementek. De amíg ez nem történt meg a trumpos tüntetők kifejezetten szerelték lefelé azokat antifa-antifa felkiáltással akik feltűnően vandálul próbálkoztak.
2021. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!