Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az Orbán kormány miért a...

Az Orbán kormány miért a mohamedán vallású Azerbajdzsánt támogatja a katolikus örmények elleni háborúban?

Figyelt kérdés

Szegény örmények,először a törökök irtották őket,mostanában az azeriek.

Igen mindkét esetben a mohamedánok tették.



#vallásháborúk a 21.században
2021. jan. 11. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Az örmények nem katolikus keresztények hanem örmény keresztények, közük sincs a katolicizmushoz.
2021. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert a Fidesz liberális, bármennyire próbálja tagadni is ezt. Ezek libsik.
2021. jan. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ennél a kérdésnél én nem a hülye kis magyar kormányt kérném számon. Egész nyugati világ cserben hagyta az Örmény közösséget és az a szerződés szégyen mindannyiunkra.

Nem meglepő, mindig is volt ilyen. Amikor Hitler ellen Kussba maradtak a háború előtt, vagy 1956 nálunk. Trianonnál még Wilson legalább felszólalt, most már csak beszélni se mernek Amerikából

2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt nem értem,mi van Azerbajdzsánban,ami miatt nem mernek neki szólni?

Semmi nincs ott,ami olyan nagy dolog lenne a Baku-t leszámítva,ami valljuk meg másnak is van /Olaj/

Utoljára Garri Kaszparov volt a nagy dolog,ő legalább jól sakkozott.

2021. jan. 11. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

"Szegény örmények,először a törökök irtották őket,mostanában az azeriek."


Ha pistikét utálja az egész osztály akkor az osztály a hibás vagy pistike gyökér?


Ezen a példán jó volna elgondolkodni néhány embernek

2021. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező, ezt mi sose fogjuk megtudni. Hivatalos választ sem kaptunk, és a valódit se fogjuk megtudni.


Te mit tippelsz?

2021. jan. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5. Lehet rosszul értettem, de te ugye nem az örmény népírtásra mondtad, hogy az ő hibájuk?
2021. jan. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A baltás azerit is hazaengedtük... Amúgy szerintem Törökország miatt. A törökökkel Orbán meg akar maradni jó viszonyban, és mivel Azerbajdzsán mögött Törökország áll, ezért kell jópofizni az azeriekkel is. Köze sincs ennek az egésznek a valláshoz.


"Az örmények nem katolikus keresztények hanem örmény keresztények, közük sincs a katolicizmushoz."

Leszámítva azt, hogy bár nem tudom a katolicizmus hogy jön a képbe mikor a kormány nagy része református, de az örmények nagyrésze ortodox keresztény, kisebb része unitus (tehát egyesült a Katolikus Egyházzal, szóval nem igaz hogy nincs örmény katolikus) de még az ortodoxok is teológiailag közelebb állnak a katolicizmushoz, mint a reformátusok a katolikusokhoz. :))

2021. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8/ Mondjuk ez az ellentét okozta a harmincéves háborút,ez elég ok is volt,hogy egy ország református volt,vagy a Katolikus Ligát segítette.

Református Szövetség a Katolikus Liga ellen.A mai szemmel azért érdekes,mivel valóban a Fidesz vezetők között sok a református vallású személy,akkor ők a magyar katolicizmust érő sérelmek miatt miért emelnek szót. Ez ezek szerint nem az Ő vallásuk.

Az azeri örmény konfliktus tulajdonképpen egy vallásháború szintén,csak nem így nevezzük.

2021. jan. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!