Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden tényleg ilyen jól...

Joe Biden tényleg ilyen jól végzi az elnöki teendőit, hogy a trumpisták ellene irányuló kritikái 90%-a annyiból állnak, hogy öreg, demens és pedofil?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 19:48
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
72%

30

Hát igen ez a videó bebizonyítja, hogy miért is nem az MSZP van hatalmon, uszításból nem lesz hosszútávú politikai haszon, főleg akkor ha a saját nemzetük ellen akarnak uszítani, mint amit a videóban is csináltak.

A statisztika az nagyon ellene van az általad küldött videónak, mivel a külhoniak szavazati joga csak szimbolikus jelentőséggel bírt, nem segített a Fidesznek.

Sajnos be kell látnod azt, hogy a Fidesz az anyaországiak legitimációjával lehet hatalmon, persze értem én, hogy könnyű minket hibáztatni, de a számok ellened beszélnek.

2021. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
73%
Csak a vesztesek hiszik és terjesztik azt, hogy a határon túliakon múlt az egész.
2021. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek az MSZP-hez? Mikola, Orbán jobb keze kimondta.. azért kell 5 millió külhoni magyarnak állampolgárságot ezáltal szavazati jogot adni, hogy 20 évig Fidesz kormány legyen. És ti mentek is tömött sorokban a Fideszre szavazni, miközben egy másik országban éltek/dolgoztok/adóztok.
2021. márc. 28. 21:21
 34/55 anonim ***** válasza:
72%

33

Hát igen, nyilván csinálhatsz úgy mintha nem ezt magyaráztam volna el az imént, szerencsémre téged személy szerint nem akarlak meggyőzni semmiről sem, mert az olyan lenne mintha sakkozni tanitanék egy majmot, én csak abban bízom, hogy minél több ember megérti, amit leírtam.

2021. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
58%

33

Az a köze az MSZP-hez, hogy te egy MSZP-s (kommunista) propagandavideót küldtél nekem.

2021. márc. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Mi azon a propagandavideó, hogy láthatjuk és hallhatjuk Mikola István szavait?

Azért remélem 2022-ben annak az országnak a belügyeibe szólsz majd bele a szavazatoddal ahol élsz és adózol.

2021. márc. 29. 10:20
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

36 Olyan vicces, hogy még mindig ignorálod azt, amit írtam, szépen levezettem neked, hogy miért van nagyobb hatással rám (ránk) a magyar választás eredménye, mint a szerb.

Amit te most csinálsz, azt a pszichológiában elhárító mechanizmusnak hívják, nyugodtan olvas utána... Ez egy természetes emberi reakció arra, ha olyan dolog történik, ami az egódat sérti, jelen esetben az igazságérzeted. :)

A propaganda videódról annyit, ez egy 2006-ban feltöltött videó, én nem vonom kétségbe, hogy a Fidesznek segít főleg a külhoniak szavazata, főleg azért mert az ellenzék konkrétan ellenünk van.

2006-ban még nem volt egyszerűsített honosítás és nem tudhatták mennyit segít ez a Fidesznek, ma már kiderült, hogy semmit. Erről a szavazás kérdését lezártnak tekintem.

Neked nem az a problémád szerintem, hogy szavazati jogunk van (ami fele annyit ér mint egy ottélőnek), hanem az, hogy a túlnyomó többség a Fideszt támogatja, pont úgy ahogy Magyarországon is. Ha a többség arra a pártra szavaznak, ami neked szimpatikus, megsem fordulna a fejedben, hogy el kellene venni a szavazati jogot.

Na én ezzel lezártnak tekintem ezt a ,,vitát", tisztában vagyok vele, hogy téged nem sikerült meggyőzőm, tekintve, hogy nem tudsz kitekinteni a véleménybuborékodból, de másnak hátha tanulságosak lesznek ezek a monológok.

2021. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

"2006-ban még nem volt egyszerűsített honosítás és nem tudhatták mennyit segít ez a Fidesznek"


Dehogynem, hisz kimondta Mikola, ha szavazati jogot kapnak a külhoni magyarok, 20 évig Fidesz kormány lesz, nem értem miért beszélsz félre.


Ha Szerbiában élsz, dolgozol és adózol, akkor szavazz a szerb választásokon. Ennyi erővel aki Sopronban lakik, az szavazhatna az osztrák választásokon.

2021. márc. 29. 11:59
 39/55 anonim ***** válasza:
72%

Na jó te már 100% trollkodsz, ennyire kis felfogású nem lehet senkisem már, de sajna már nem vagy elég szórakoztató, úgyhogy több figyelmet nem kapsz tőlem.

Ha mégsem trollkodsz, akkor részvétem a környezetednek. :D

U.I: FIDESZ 2022!!!! :D

2021. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Az a különbség köztünk, hogy én nem akarok beleszólni más ország belügyeimbe.


Reméljük a Fidesz bukása utána a következő kormányok orvosolják majd ezt a problémát. :)

2021. márc. 29. 12:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!