Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Joe Biden tényleg ilyen jól...

Joe Biden tényleg ilyen jól végzi az elnöki teendőit, hogy a trumpisták ellene irányuló kritikái 90%-a annyiból állnak, hogy öreg, demens és pedofil?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 19:48
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
10%
Igen, meg talán a bevándorlók. Eddig jól végzi a munkáját, több ezer dollárt kaptak az amerikai családok. A szerencsétlen Trumpisták meg már nem tudják milyen okkal fröcsögjenek.
2021. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
61%
Sokat fizet Bidé Jóska?
2021. márc. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
86%

"Eddig jól végzi a munkáját, több ezer dollárt kaptak az amerikai családok."

Nem tudom, hogy ez igaz-e, de ha igen, akkor azt abból a pénzből kapták, amit Tump gazdaságpolitikája hozott létre.

2021. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
81%

"Csak ilyen gyermeteg kifogásokkal tudjátok támadni"

Én itt voltam novemberben és logikusan, több kérdés alatt is megcáfoltam mindent amit Trump-ról állítottatok, linkekkel, tokkal-vonóval ÉS bizonyítottam Biden piszkos dolgait, kezdve a családja üzelmeitől Kínával (amiből ő 10%-ot kapott Big Guy néven) a NYILVÁNVALÓ demokrata tervig miszerint Harris a valódi elnökjelöltjük aki Sleepy Joe hátán kénytelen felkapaszkodni a Fehér Házba (akit lerasszistázott egy évvel ezelőtt de hát a bársonyszék hívó szavának nem tud ellenállni) mert saját maga csúnyán kikapott a despota és törtető múltjának, köpönyegforgatásának és Tulsi Gabbard-nak köszönhetően aki elkente őt de csúnyán.

https://www.youtube.com/watch?v=Y4fjA0K2EeE

Mint disznók előtt a gyöngy, annyi eredménye volt a válaszaimnak. Az én időm értékesebb annál, most már csak röhögök a hanyatláson és a remek videókon amik születnek. Többek között ezen:

https://www.youtube.com/watch?v=QpWz9dAW1AU

2021. márc. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
59%

Köszönjétek meg a demens papának a majdnem 500 ft-os benzinárat.

Ugyanis nem kis köze van az olaj-ár emelekedéséhez az idióta rendeleteinek.

Az Amerikai baloldal undoritó ideológiai szekerét tolja.

Azzal kezdte, hogy egy tollvonással megszüntett 50.000 munkahelyet klimavédelemre hivatkozva miközben Indiában-Kínában belélegezhetetlen a levegő, Németország szénerőművekkel állit elő áramot, stb.

2021. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

15

Ébredj fel, az istened trump már egy bukott senki, csak röhögnek a bohócon.

2021. márc. 26. 22:40
 17/55 anonim ***** válasza:
72%

"Eddig jól végzi a munkáját, több ezer dollárt kaptak az amerikai családok."


Totál kommunista módszer:


Fedezet nélküli ingyenpénz

Bevándorlók szavazatokért

Most meg jönni fog az adóemelés


Valahogy mindenhol ezt csinálja a baloldal. Szórja a pénzt akár hitelből is, majd a következő kormány kinyögi, addigis visszaszedi valahogy adóból vagy ha már nagyon kifogy mások pénzéből akkor még több hitelt vesz föl. Hogyan emel adót? A nagyvállalatoktól és a gazdagoktól fogja elvenni, had vigyék a pénzüket külföldre, Amerika meg had legyen gyarmattá az egyre olcsóbb munkaerővel.

2021. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

"Bevándorlók szavazatokért"


Nálunk meg határon túli magyarok szavazatokért. Micsoda baloldali módszereket alkalmaz ez a Fidesz...

2021. márc. 26. 23:14
 19/55 anonim ***** válasza:
49%

Nekem se nem istenem Trump se nem rajongója nem vagyok. Ideológiai alapon soha nem tudnék csecsemő meg magzatgyilkosokra, drogliberalizálókra, nemzet - család - keresztény ellenes politikusokra szavazni. Ezt mind képviseli a progressziv baloldal.


Ha neked ugyanazt jelentik azok az emberek akiket erőszakkal szakitottak el a hazájuktól mint a más kultúrából ideköltöztetett idegenek akik dolgozni se hajlandók csak segélyt felvenni meg szaporodni akkor neked ugyanolyan magasztos egy kecsesen ringó fecske mint egy recsegve fingó kecske.

2021. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

19

Hála égnek nagyon sok ember nem úgy gondolkodik, mint te.

2021. márc. 27. 10:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!