Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lehet számítani...

Szerintetek lehet számítani valamilyen Orosz-Ukrán háborús konfliktusra az elkövetkezendő napokban, hetekben?

Figyelt kérdés
Az oroszok egész jelentős hadseregcsoportokat mozgósítottak az Ukrán határra, egyes hadtesteket egészen Szibériából. A határmentén felépületek az orosz katonai kórházak, Ukrajnában meg már szórólapokat osztogatnak arról, hogy egy esetleges bombatámadás esetén mit kell csinálni, illetve az Ukrán kormány közzétette a kijevi óvóhelyek helyzetét egy mobilos applikációban. Kelet-Ukrajna határában a napokban folyamatosan járőrözött egy amerikai drón, illetve a Balti országokban is megnőtt a NATO légierők jelenléti a korábbiakhoz képest.

2021. ápr. 20. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Szerintem várható valamilyen katonai konfliktus Ukrajna és Oroszország között, de a NATO közvetlenül nem fog beleszólni.
Szerintem nem várható semmilyen nyílt katonai konfliktus
Szerintem várható katonai konfliktus Ukrajna és Oroszország között, a NATO aktív támogatásával.
Szerintem várható katonai konfliktus Ukrajna és Oroszország között, de csak az Egyesült Államok katonai támogatásával.
Egyéb (kommentben kifejtem)
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, csak most megy a f@szméregetés
2021. ápr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel az a problémám, hogy amennyiben tényleg csak a keménykedés menne a két fél között, nem lenne ilyen jelentőségű csapatmozgás az Oroszok részéről, pláne nem építenének fel katonai kórházakat a határmenti városok környezetében. (pl lezárták az Azovi tengert, hadihajókat is átcsoportosítnak a Kaszpi-tengerről.)
2021. ápr. 20. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
14%

Mi, tisztességes magyarok teljes mellszélességgel kiállunk az Ukrán nép mellett. Természetesen a putyincsicska magyar vezetés épp az ellenkező álláspontot képviseli.

Attól te, mint átlag magyar polgár igenis lehetsz, sőt kell hogy legyél szolidáris az ukrán néppel.

2021. ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
#3 Majd pont te mondod meg.
2021. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A tisztességről elég határozott álláspontot képviselek. Kedvves 4-es, igen, én mondom meg, mi a tisztesség.

3-as voltam mellesleg.

2021. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ukran-orosz konfliktus mar 7 eve van!!! ... mai napig tart, de most nem ez a lenyeg. Most a NATO hadgyakorlat beharangozasa es a torokok dron-bizniszelese az ukranokkal, ez verte ki a biztositekot Putyinnal.
2021. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Izgalmas napoknak nézünk elébe.


A NATÓs amcsik is jönnek ide gyakorlatozni. Pont most

2021. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Holnap délután ebéd után fogják kilőni az első atombombákat.
2021. ápr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ezek nem jó hírek.

Ha nem lenne covid,azt mondanám,biztos lesz valamilyen katonai konfliktus.

Így nem igazán látom magam előtt,hiszen nagyon gyorsan megugrana mindkét félnél a fertőzöttek száma,különösen az ukránoknál,akik nem igazán vannak beoltva.

De oroszoknál is megjelent két új mutáns.

Szóval passz,de elég nagy butaság lenne jelen helyzetben.

2021. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül is az eddigi összes többi háború is elég nagy butaságok miatt tört ki, a kapzsiság mellett pedig az emberélet nem számít. A politikusok nem fogják siratni az elhullott pórnépet.
2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!