Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg börtön vár arra a...

Tényleg börtön vár arra a minneapolisi rendőrre? Tényleg? Megérett a világ a pusztulásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy politizáló, de mikor reggel felkeltem, felcsattantam és kiakadtam. Nagyon sajnálom szegény rendőrt, igazságtalannak tartom az ítéletet, többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna.

Veszélyes, mi zajlik az USA-ban. És ez egy fordulópont lesz, és nem értem, hogy az emberek ezt, hogy tűrhetik.

Ez a BLM csak arra volt jó, hogy a demokraták az ország fellázításával szerezzenek majd több támogatót maguknak.



2021. ápr. 21. 09:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
57%
Fenébe, úgy látszik véletlenül betoppantam a térdelőkórus tagjai közé. De hát jól tudjuk O.J.Simpson óta, hogy az USA megváltozott, és vele együtt a világ is. Hátrányára...
2021. ápr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 hypno ***** válasza:
100%

#10


"Minden rendőr és harcművész érti mit jelent"


És mi van a többiekkel? A lakosság nagyobbik része se nem rendőr, se nem harcművész.

2021. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
26%

"többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna."

Szívroham vitte el, súlyos kábítószeres befolyásoltság alatt állt. Rendőri túlkapás nem történt, a nyakra térdelés egy bevett protokoll az önuralmát elvesztett célszemély megfékezésére.

2021. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
90%

Hiába írjátok hogy megérdemelte én azt vettem észre annyi anti jobboldali van itt hogy úgy is nekik van igazuk, csak akkor látnák be hogy nem amikor az anyját leszurnák a konyhában vagy az asszonyt megerőszakolnák a nappaliban, egy börtöntöltelék volt, droggal a szervezetében, megérdemelte és az összes bűnöző megérdemli aki pénzért öl vagy ver meg valakit mert ő lusta dolgozni.



Tudjátok gyilkosság és gyilkosság között hatalmas különbség van, értem itt aki vagyonért öl - önvédelemből, katona és politikai cél miatt - lázadó, diktatúra ellen, stb.


Egy kicsit ezen gondolkodjon el mindenki egy perces néma csendel aztán válaszoljatok magatokban, a szélsőségesnek hitt emberek miért gondolják hogy megérdemelte egy “fekete” de lehet az fehér ember is az adott halált.

2021. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
83%

Rendőr nem ölhet büntetlenül = megérett a világ a pusztulásra. Itt nagyon kimaradt néhány logikai kapocs.

És mielőtt azzal jönne valaki, hogy valami drogos senkiházi volt az illető, lehet, de ettől még nem érdemelt halált, és egy rendőr sem lehet ettől hóhér.

2021. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

14es vagyok


Teljesen egyetértek ezzel amit írtál 15 viszont azokat a bűnöket ugyan úgy elkövette, nem egyet, ergo simán benne volt a pakliban hogy legközelebb szintén tesz valamit, és ezek csak azok amik kiderültek, be lettek jelentve.


Egy rendőrnek mindig nehéz dolga van, köpik őket de ha baj van egyből őket hívod, hálátlan szakma az biztos, és nincs tökéletes ember, arrol meg nem is beszélve gyakran vannak itt fenyegetések, mi lesz a családjával, stb, lehet neked is eldurrana picit az agyad ha azzal fenyeget hogy megöli őket akit elkapsz.

2021. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Annyi okos van itt, hogy röhögnöm kell. Ha egy kis amerika hírportált olvasnátok/ hallgatnátok. Vagy akár pár videót megnéznétek, láthatnátok, hogyan ellenkezett ez az ember, milyen nevetséges hisztit vágott le, majd próbált elmenekülni. A vérében talált drogmennyiség bőven elég volt ahhoz, hogy begolyózzon majd szívinfarktust kapjon, s több orvos véleménye szerint is nem fulladás okozta a halálát. Ezek nem spekulációk, hanem tények, szerencsétlen rendőr minden nap teszi a dolgát félelemben, mert ugye mindenkinél lehet fegyver, s a néger bűnbandák tagjai nem félik használni ugye. Politikai perek sajnos nagyon tudják befolyásolni az emberek véleményét egyes dolgokról, a rendőr a BLM mozgalom áldozata, ha ebből nem csináltak volna ilyen felesleges fesztivált, akkor a rendőrt felmentették volna.

Ja és még valami. Unokabátyám és a felesége 12 éve él Baltimore agglomerációjában. Azt mondja, hogy mindenki csak néz a közelükben, hogy mi történt. Egy olyan országban, ahol ekkora presztízse van a rendőri szakmának, hogy történhetett ez meg. A Sheriffek meg a rendőri közösségek mindig összezártak, kiálltak egymásért, de sajnos megváltozott valami az USA-ban. És a világban is megfog. Imádkozom, hogy az a rendőr valami csoda folytán meg tudja úszni ezt a dolgot, imádkozom sokszor azért a rendőrért.

2021. ápr. 21. 16:40
 18/40 hypno ***** válasza:
78%

#17


Úgy történhetett meg, hogy 12 mindenféle szinű férfi és és nő egyhangúlag bűnösnek találta.

Majd kérdezd meg az unokabátyádat és a feleségét, hogy mit gondolnak az esküdtbíráskodásról. A kontinentális jogrendben - pl nálunk - simán megúszhatta volna.

2021. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Igen, hidd el tudom mit jelent az esküdtbíróság és ők is. Ez egy már valaki által említett koncepciós per volt, ennek áldozata lett ez a fickó is. Nem lehet más ez mint a mostani elnökválasztás.
2021. ápr. 21. 17:02
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, hogy így kell megtudnod, de a koncepciós per jelentése nem az, hogy "nekem nem tetsző ítéletet hoz".
2021. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!