Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg börtön vár arra a...

Tényleg börtön vár arra a minneapolisi rendőrre? Tényleg? Megérett a világ a pusztulásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy politizáló, de mikor reggel felkeltem, felcsattantam és kiakadtam. Nagyon sajnálom szegény rendőrt, igazságtalannak tartom az ítéletet, többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna.

Veszélyes, mi zajlik az USA-ban. És ez egy fordulópont lesz, és nem értem, hogy az emberek ezt, hogy tűrhetik.

Ez a BLM csak arra volt jó, hogy a demokraták az ország fellázításával szerezzenek majd több támogatót maguknak.



2021. ápr. 21. 09:23
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
10%

20

Nehéz olyan bűncselekményért elítélni valakit, ami nem történt meg. Mint fentebb is részleteztem, nem történt emberölés, Chauvin a munkáját végezte, és teljesen szakszerűen járt el.

Ajánlom a Wikit (az angol nyelvűt), sok érdekes részlet van rajta.

2021. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy olvastam, minden, a vizsgálatban résztvevő szakértő arra jutott hogy a rendőri intézkedés következtében fellépő fulladás komoly faktor volt emberünk halálában.

A legjobb esetben is gondatlanságból elkövetett emberölésről van szó.

2021. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
53%

"Chauvin a munkáját végezte, és teljesen szakszerűen járt el."


Szóval szerinted szakszerű egy ember nyakán térdelni 9 percig, miközben az az életéért könyörög. Érdekes az értékrended.

2021. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
16%

Úgy látom megint nem megy itt a mérlegelés... ne menj hús pult mögé dolgozni hallod :D


Nem, nem szakszerű de nem is a szomszéd kocsmából hozták el mert összebalhézott a Ferivel és leütötte hanem már az előélete is gusztustalan volt.


Erre meg még rá jön az amit egy videón látsz hogy térdel rajta de semmi többet mert az rejtély, majd fel lett kapva az ügy, és úgy csavarhatják ahogy nem szégyen.


Rasszisták a feketék ellen, mert statisztikailag többet lőnek le és több van a sitten is, DE miért is?? Nincs annak véletlenül oka? Nem a 🌳szt nincs csak arról már nem beszél senki mint itthon a fekete rigók.


A tüntetéses fosztás is rendben van a fejetekben igaz?? Szánalmas... 😂😂😂😂

2021. ápr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
25%

"Nem, nem szakszerű de nem is a szomszéd kocsmából hozták el mert összebalhézott a Ferivel és leütötte hanem már az előélete is gusztustalan volt."

Ehgen, és? Azért van a bíróság, hogy ők ítéljék el.


"Erre meg még rá jön az amit egy videón látsz hogy térdel rajta de semmi többet mert az rejtély, majd fel lett kapva az ügy, és úgy csavarhatják ahogy nem szégyen."

Mivel épp ez okozta a problémát, mi mást szeretnél még a videón látni?


"Rasszisták a feketék ellen, mert statisztikailag többet lőnek le és több van a sitten is, DE miért is?? Nincs annak véletlenül oka? Nem a 🌳szt nincs csak arról már nem beszél senki mint itthon a fekete rigók."

És ez miért szempont? Ha több a fekete bűnöző, akkor őket már legálisan lehetne ölni, vagy mégis mi járt a fejedben, amikor ezt leírtad?


"A tüntetéses fosztás is rendben van a fejetekben igaz?? "

Ez mégis miből következik szerinted?

A következtetések alapja valami logikai összefüggés kéne legyen, neked ez miért marad ki folyamatosan?

2021. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha a % os arányok neked nem mondanak semmi összefüggést és nem tudod miről is beszélek amikor leírom a választ neked a feketék védésére akkor nem ertem mit kommentelsz ide, mert ott kellene most lenned mellettük :)
2021. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#26

Már megint semmi összefüggés nem volt a korábbi kommentem és a reakciód között. Megtennéd végre, hogy nem a kisujjadból szopsz ki fals állításokat, hogy kinek hol a helye, meg ki szerint mi van rendben, hanem olyan választ adsz ami kapcsolódik is ahhoz, amire válaszolsz?

2021. ápr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
64%
Miből gondolod, hogy azért mert valaki nem ért egyet azzal, hogy valakinek 9 percig kell térdelni a nyakán és így megölni, az egyből támogatja az utcán a gyújtogatást? Ennyire 2 bites vagy?
2021. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
0%

A videora is leírtam a véleményemet olvasd vissza es ertelmezzed ahogy arról is nem véletlenül van ott anyi fekete lelőve meg sitten.


Ha egy makulátlan, dolgos feketével így bántak volna akkor valóban olyan véleményen lennék mint ti, de így nem. Én ragaszkodok az én saját meglátásomhoz mint nálunk a kisebbségnél amit én látok arról is megvan a vélemenyem, ettől függetlenül vannak rendesek, de mondtam már arányok melyik embertípus mennyit követ el és azaz ember is bűnöző volt, nem sima törvényszegő amikor elvisz a rendőr egy spangli miatt, bűnöző, erőszakoló.


Nem ertem honnan kerül ennyi állatvédő elő ezen az oldalon mert hogy ahol én dolgozom egy sincs az fix, mindenki egy velemenyen van, hogy megérdemelte, de biztos csak itt fújta össze a szél azt a 100 embert 😂🖕

2021. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
69%
Az a nyakon térdelés még akkor is megölte volna, ha nem lett volna tele kábítószerrel.
2021. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!