Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tényleg börtön vár arra a...

Tényleg börtön vár arra a minneapolisi rendőrre? Tényleg? Megérett a világ a pusztulásra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy politizáló, de mikor reggel felkeltem, felcsattantam és kiakadtam. Nagyon sajnálom szegény rendőrt, igazságtalannak tartom az ítéletet, többször kimondták, hogy már azelőtt halott volt, mielőtt a nyakratérdelés tényleges gondot okozott volna.

Veszélyes, mi zajlik az USA-ban. És ez egy fordulópont lesz, és nem értem, hogy az emberek ezt, hogy tűrhetik.

Ez a BLM csak arra volt jó, hogy a demokraták az ország fellázításával szerezzenek majd több támogatót maguknak.



2021. ápr. 21. 09:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
30%

"Az a nyakon térdelés még akkor is megölte volna, ha nem lett volna tele kábítószerrel."

Hányszor kell még elmondani, hogy ez egy protokoll. Rendszeresen alkalmazzák, és szinte sosem halt bele senki.

Vagy inkább hagyták volna őrjöngeni az utcán?

2021. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Naaa most lehet kirúgnak mert nem megy a darabszám de ezt leírom.


Okés. Tegyük félre a kábszit.


A háttértörténetét tudod a fickónak.

Egy kérdésem van aki védi őt: megérdemelte vagy nem? Indoklást mellé, mint érettségin.

2021. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%

"Szóval szerinted szakszerű egy ember nyakán térdelni 9 percig, miközben az az életéért könyörög. Érdekes az értékrended."

Egy visszaeső bűnözőről beszélünk. Egy ilyennel szemben a szándákos gyilkoláson kívül minden eszköz megengedett.

2021. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
37%

32

Floyd határozottan megérdemelte, amit kapott. Hisz' mint tudjuk, semmi sem véletlenül történik.

Egyszerűen nem tudom őt sajnálni.

2021. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
37%

De most tényleg őszintén kérdezek mindenkit:

G. Floyd élete értékesebb, mint D. Chauviné?

Ha Floyd ártatlan lett volna, elítélném Chauvint, de nem volt az.

Egy bűnöző jogai pedig őszintén szólva nem érdekelnek.

2021. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
10%

"G. Floyd élete értékesebb, mint D. Chauviné?"

Ilyesmi eleve nem szempont, hisz nem választani kell közülük.

Elvenni egy ember életét semmiképp sem helyes, - pláne hogy még csak nem is arról van szó hogy nem lehetett máshogy megfékezni vagy ilyesmi - akkor sem, ha bűnös az illető.

2021. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
54%

#36


Akkor mi a helyes? Megvárni amíg megöl mert nem helyes nekem őt?


Vagy életfogytiglanra tenni ahol lehet bent öl meg valakit mert neki már mind1 valamint az adófizetők pénzéből eltartani?

Latod ezek a módszerek nem hatnak az emberekre nem veletlenul lett tobb a bűnözésből mint régebben.


Néha visszasírom a hóhéros, “barbár” korszakot mert hánynék legszívesebben ettől a szivárványos, LMBTQ-s romlott világtól meg a többi mozgalomtol...

2021. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
51%

Elég szomorú ha valaki annyira kétbites gondolkodású, hogy csak a megöl vagy megölöm a két opció számára...


"Latod ezek a módszerek nem hatnak az emberekre nem veletlenul lett tobb a bűnözésből mint régebben."

Erről be tudnál linkelni valami tanulmányt?

2021. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
22%

Google a barátod, wiki a barátnőd, nekem sem kedvem sem energiám meló után elmagyarázni neked sem másnak hogy aki bűnös azért nem kár ha meghal, ez nem kétbites gondolkodás, az ember pár évezrede csinálta, a demokrácia meg a mai felvilálgosult gondolkodás mióta is van? Az is több ezer éves igaz?


Nem lettünk semmivel okosabbak ezek szerint ha magyarázni kell egy bűnös halálát de azok is azt érdemlik akik osszák az észt hogy megérdemli a rendőr a tettéért a büntetést.


Valóban megérdemelné, egy másik szituációban, egy másik előéletű emberrel de itt nem.


Nem vagyok hajlandó vitázni olyan emberekkel akik a bűnösnek kegyelmet adnának, az biztos hogy 500 évvel ezelőtt nektek is szabtak volna ki valamit ha egy ilyen elszóltok a nagyszínpad előtt.


Disgusting...

2021. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
52%
D. Chauviné embert ölt, G. Floyd nem. Ennyit erről.
2021. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!