Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez tényleg igaz lehet?

Ez tényleg igaz lehet?

Figyelt kérdés

Szóval pár napja elém került Yt-on egy Hillary C. interjú, viszont elég furcsa hozzászólások vannak alatta. Sokan azt írták, hogy Clintonné már nem is él, mert kivégezték idén ápr. 26-án. És ez egy korábbi felvétel volt, amit a háziőrizete alatt készítettek. Elkezdtem keresgélni neten, de sok mindent ezzel kapcsolatban nem találtam. Azonban a fb-on igen, bár ott is kommentekben osztogattak meg főleg screenshotokat.

Állítólag nem mostanában fogják ezt nyilvánosságra hozni.

Valamint volt egy másik dolog is amiről írtak, ezt nem értem, a Holddal (de kisbetűvel írta mindegyik, kivéve az, aki kérdezte, hogy mi van vele) kapcsolatos. Most nem tudom, hogy konkrétan az égitesttel van gond, vagy ez egy valamilyen szervezet fedőneve lehet.



2021. máj. 6. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
És ilyen embereknek van szavazati joguk,mint akik azokat a kommenteket írják.mert ők el is hiszik hogy már nem él.nem is csoda ha 2 öregember jut el az elnökválasztás utolsó köréig ill hogy egy ingatlanost választottak elnöknek korábban.annyit is ér az az ország,az ottani értelmiségiek ugyanúgy el vannak nyomva mint itt nálunk mert kevesebben vannak.minél hülyébbek az emberek annál könnyebben irányíthatók ill becsaphatók,ezt orsós is jól felmérte.
2021. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hollófernyiges ***** válasza:
47%
Biztos helyről tudom, hogy Trump Biden bosszúja elől Moszkvába költözött, ahol Putyin egyik luxusvillájában lakik a Troickij kerületben. A netes megnyilvánulásait a korábbi minták alapján egy mesterséges intelligencia végzi, amerikai IP-számok alól.
2021. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is hülyeség az egész. 😄 Csak olyan biztosra írták, igaz fogalmam sincs honnan szedték
2021. máj. 6. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Először mindig tedd fel a kérdést miért írta, mi célja volt vele.


Tipp: utálja Clintont, Clintonnét és szeretné, ha kivégeznék.

2021. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!