Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Élnétek Új-Zélandon? Mit...

Élnétek Új-Zélandon? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Amit eddig hallottam róla, nekem nagyon tetszik.


Olyan, mint a vidéki Magyarország a 60-as években, alig van ember, mindenhol közel az óceánpart, és érdekes állatok élnek pl. papagáj, kiwi.


Lehetne egy kertes házad nagy udvarral, sok tyúkkal, akár emuval is, ismerősökkel csere-beréled a háztájit, alig kell pénzt költeni.



2021. jún. 4. 21:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%
Hát ha egy kitörő vulkán miatt akarsz oda költözni akkor csak nyugodtan xd
2021. jún. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Inkább Ausztrália
2021. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Miért ne?


A déli csillagos égbolt tőlünk nem látható része állítólag sokkal látványosabb, mint nálunk a Sarkcsillag és környéke.


Meg persze, ettől függetlenül is kipróbálnám.

2021. jún. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Egy ismerősönmél találkoztam egy személlyel aki oda készült (van vagy 20 éve már..)azt mondta hogy kimegy és eltartja az állam, nem fog csinálni semmit.nem tudom mi lett vele,de akkor jól hangzott.új-zéland a birkák országa(nem olyan értelemben mint nálunk) simán kimennék ha lehetőségem lenne rá.
2021. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Új-Zélandi kollgám. Egyszer kérdeztem tőle, hogy miért hagyta el a csodás hazáját, ezért a esős, rideg Angliáért? Válasza: Mert rém unalmas ország. Annyira unta magát, hogy új életre vágyott. Hát végül is mindenkinek az az ország szép ahol nem élt még.
2021. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Gyönyörű, egzotikus tájak; magas életszínvonal; kiváló közbiztonság; viszont sehol egy migráns. Persze, hogy laknék. :)
2021. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

ott minden kis és nagy (vad)állat meg akar téged ölni


meg ott fejjel lefelé vannak az emberek

2021. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Ugadnába laktam, messzebb a pasik is csunyák xd nem neek oda.
2021. jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 hypno ***** válasza:
96%

#6


Az ország lélekszáma két év alatt - 2018 és 2020 között - 400 ezerrel emelkedett. Ez csakis bevándorlás útján történhetett egy 5 milliós országban.

Szóval van ott migráns gazdagon...és te is csak az lennél.

2021. jún. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#7 Amire te gondolsz az Ausztrália.
2021. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!