Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha egész európában, többek...

Ha egész európában, többek között magyarországon bevezetnék az olyan térfigyelő kamerákat amelyek intelligens arcfelismerő rendszerrel rendelkeznek, támogatnád? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés

Hivatalosan a bűnözés, vagy a terrorizmus visszaszorítása lenne a cél. De a rendszert ugye könnyedén lehet használni az ellenzék elhallgattatására és politikai elnyomásra. Egy ilyen rendszernek nyílván lennének pozitív, illetve negatív hatásai..

Te hogy állnál hozzá, ha itt az unióban vagy magyarországon bevezetnék?



2021. jún. 9. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

Semmiféleképpen nem támogatnám, tök mindegy mi az ürügy és tök mindegy melyik párt támogatja (kormány, ellenzék stb.). Álljon meg a menet, az egyén ne legyen már 24/7-ben megfigyelve. A magánszférának szentnek és sérthetetlennek kell lennie.


"Bármely állam, bármely entitás, bármely ideológia amely nem ismeri el az ember értékét, méltóságát és jogait - az az állam lecserélendő"

https://www.youtube.com/watch?v=FMLWXsV0E-M

2021. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
7-es vagyok nem tudom, hogy miért pontoztatok le nullára, amikor egy korábbi válaszolnak a minősíthetetlen írására reagáltam, akit azóta valaki töröltetett.
2021. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!