Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Derek Chauvin (aki Floyd...

Derek Chauvin (aki Floyd nyakán térdelt) 22 és fél év börtönt kapott. Megérdemelte?

Figyelt kérdés
Ennyire félnek a zavargásoktól Amerikában? Mert szerintem börtönt érdemelt volna, de olyan 6-10 évet maximum. Mivel a norvég tömeggyilkos Breivik például 21 évet kapott. Vagy az én értékrendemmel van a probléma?

2021. jún. 26. 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán a térdelésbe halt bele?


Mert rendesen drogozott is,abba is meg lehet halni.

2021. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2021. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Breivik büntetésével azért nem érdemes összehasonlítani a rendőrét, mert az amerikai büntetések jellemzően jóval szigorúbbak az európaiaknál. Breivik 77 embert ölt meg, most gyorsan rákeresve (és nem igazán utánajárva) Amerikában olyanokat is találtam, akik lövöldöztek, három (ami nem 77) halott, és fejenként 7000 évet kaptak érte (két külön texasi eset 2012-13-ból). De vannak ennél még hosszabbak is, igaz, ott mások a bűncselekmények is. De ez a két texasi eset jól mutatja, hogy mennyivel szigorúbbak az amerikaiak, amikor egy lövöldözőt kell elítélni.


Plusz, nem ismerem az amerikai jogot, de felteszem, a "foglalkozás körében", "hatósági személyként", stb. dolgok súlyosbító tényezőnek számítanak ott is.


[ma 10:22]: Igen, a térdelésbe halt bele. Nézd meg a wikipediát, ebben a két orvosszakértői vélemény egyezik. Irreleváns, mit ír a fújbéelem pont konteó pont hu arról, hogy a gaz niga bedrogozva az imádkozó rendőr térde alá préselte magát.

2021. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Büntetést érdemelt, szakszerűtlen rendőri intézkedés okozta a halálát. 6 év maximum szirentem. Ez a 22 év csak politika.
2021. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert ő csak a dolgát végezte, és george floydot az általa fogyasztott drogok ölték meg. Ez akkor is így van, ha kitörölteti a(z itt is egyre erősebb) fehérellenes rasszista diktatúra.
2021. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%
[ma 16:37]: Az orvosi vizsgálatok nem erre az eredményre jutottak. Még szerencse, hogy a netes fehérfajvédő fotelhuszárok ezt is jobban tudják.
2021. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%
Mertek is volna mást mondani az orvosok...
2021. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egy percig csak gondoljunk bele magunkat a szituba. Mit mondanánk, ha mi apukánkat, házastársunkat, rokonunkat, ismerősünket ölték volna meg így? Azt mondanánk, hogy persze, elég az a pár év vagy inkább a 22-t szorgalmaznánk!
2021. jún. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
[ma 18:42]: Megfontolandó... Akkor azt is lehetségesnek tartod, hogy az egész rendőri intézkedés és a haláleset meg sem történtek, George Floyd és Derek Chauvin soha nem léteztek, az egész csak egy propagandafilm, hogy a BLM erre hivatkozva kiirthassa a fehér embert? Mit gondolsz?
2021. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
#8: Akkor is, ha a halott egy többszörösen visszaeső bűnöző volt?
2021. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!