Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Derek Chauvin (aki Floyd...

Derek Chauvin (aki Floyd nyakán térdelt) 22 és fél év börtönt kapott. Megérdemelte?

Figyelt kérdés
Ennyire félnek a zavargásoktól Amerikában? Mert szerintem börtönt érdemelt volna, de olyan 6-10 évet maximum. Mivel a norvég tömeggyilkos Breivik például 21 évet kapott. Vagy az én értékrendemmel van a probléma?

2021. jún. 26. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%

[ma 15:58]: "Amúgy meg a magadfajta szélsőségeseken kívül mindenkinek nyilvánvaló, hogy koncepciós eljárásról van szó."

- Csak szólok, hogy én elfogadom a hivatalos álláspontot, a wikipediát használom. Te vagy az, aki konteózol. Tudod, ki a szélsőséges... :D

2021. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
63%
A hivatalos álláspont a fehérellenes rasszista szélsőségesek hazugsága, szóval... :D
2021. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
34%
[ma 19:23]: Minden bizonnyal. Az igazat pedig a fújbéelem pont konteó pont hu írta meg, te is nyilván onnan tudod. :D
2021. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

A nemjóját! Én itt feljebb csak provokálni akartalak azzal, hogy ha az orvosi szakvéleményeket nem hiszed el, akkor egyáltalán miért hiszed el, hogy a haláleset megtörtént.


De most utánaolvastam, és ez a drogos vonal, meg hogy az orvosok elcsalták a szakvéleményt még a legniganyalogatóbb konteók közül való. Az igazi fekete övesek nem drogokkal hozzák kapcsolatba a halálesetet, hanem számítógépes technikákkal és profi színészekkel készített filmjelenetnek tartják, a valódi Floyd már 2016-ban meghalt, a "gyilkosság" a Szabadkőművesek egyik háza közelében történt, az utána következő tüntetéseket pedig Soros György szervezte. :D

2021. jún. 28. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálunk Magyarországon is volt már ilyen ügy, csak azt eltusolták,mivel nem volt kamerafelvétel.

Egy 19 éves dílerre rendőrök törték rá az ajtót majd kiugrott az első emeleti ablakon. 3 rendőr több száz métert sprintelt utána mire lefogták. Szállításkor a rendőr autóban rosszul lett. A rendőrök azonnal a kórházba siettek vele, ahol az orvosok már nem tudták megmenteni az életét. Boncolásnál a halál okának a halántékot ért tompa nyomást jelölték meg.

Végül azzal zárták le a nyomozást hogy biztosan a leugráskor szerezhette a sérülést. A srác anyjának a kártérítési igényét végül elutasították. Tehát ilyen nálunk is előfordul, csak mi nem kürtöljük szét az egész világnak.

2021. jún. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én 22 évre a fentanylt a metamfetamint és a kokaint ítélném el!
2022. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!