Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Cameron Herrin...

Szerintetek Cameron Herrin megérdemelte a 24 év börtönt?

Figyelt kérdés
Szerintem sok. Tudom, hogy hibázott, de nem akarattal tette, és szegénynek az egész fiatalsága oda lesz így. Bár már ha minden igaz enyhíteni akarnak 12 évre, tehát csak a felét kell leülnie, de nemtudom. Mit gondoltok?

2021. júl. 5. 19:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Ha jól olvasom úgy okozta a balesetet, hogy versenyzett. Igaz? Ha igaz, akkor megérdemelte a 24 évet. Ilyet nem csinálunk.


Ha mondjuk csak simán rosszul lett volna vezetés közben vagy rohama lett volna, akármi, akkor sokallnám, mert nem önhibájából tette volna.

2021. júl. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Igen versenyzett egy barátjával, és elütött egy fiatal anyukát a kislányával akik meghaltak.

Viszont az anya is hibás volt, mert nem a zebrán ment át a lányával, hanem az úttest közepén. 24 év szerintem sok, valaki megtervezett gyilkosságért 5-8 évet kap, ő pedig nem akarattal tette.

2021. júl. 5. 20:08
 3/37 anonim ***** válasza:
65%
Vicc. M.Richárd kapott kettô ember haláláért 3 év fogházat.Nincs igazság.
2021. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sok. Tudom, hogy hibázott, de nem akarattal tette, és szegénynek az egész fiatalsága oda lesz így. Bár már ha minden igaz enyhíteni akarnak 12 évre, tehát csak a felét kell leülnie, de nemtudom. Mit gondoltok?


Komolyan? Azoknak az embereknek akik meghaltak az egész fiatalsága elveszett miatta.Ôk már nem jönnek ki a halálból.Ô meg majd szabad ember lesz megint.

2021. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Az ocskosnek már nem ez volt az első ügye.

Ezért nyomták meg.

2021. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
96%

Gyoker 3asnak uzenem, hogy ne hasonlitsd mar ossze az amerikai es a magyar iteleteket. Mas jogrendszer, mas büntetési tetelek.



Arrafele kicsit maskepp itelik meg a gondatlansagot. Raadasul nem halmazatkent kezelik a tobb halottat okozo buncselekmenyeket, hanem kulon külön szamitjak, tehat duplazzak. Nyilvan ez valami "murder" lehetett, tehat gyilkossag.. Nalunk ilyen eset csak akkor lenne gyilkossag ha bizonyithatoan szandekkal utott volna el embereket. Amugy meg klasszikus gondatlansag lenne, hisz tsiztaban volt vele hogy komoly baj lehet, de könnyelműen bizott abban, ahogy ugyse okoz balesetet.

2021. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon nem érdemelt ennyit. Lehet nem lehet azzal összehasonlítani,de LL Junior fiát is aki elütötte nem kapott semmit. Pedig ott a zebrán mentek át, itt meg az út közepén.



Amúgy lehet én vagyok hülye de ő ki? Most nem bunkón kérdezem, beírtam Googleba is és nem hozz ki semmit.

2021. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, írd be hogy Cameron Herrin a google-ba, és ki fogja hozni.
2021. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
51%
Le is írtam, hogy beírtam, de "foglalkozást" nem ír.
2021. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%

#7, #9


[link]


Ő itt Cameron Herrin, egy 20 éves srác, aki elütött egy anyát a kislányával, akik meg is haltak. 24 év börtönt akartak neki adni, de végül (ha minden igaz) 75 millió dollárért kiengedik 20 nap múlva. Egy átlagos srác volt, semmi extra, most csak a baleset miatt lett ismertebb.

2021. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!