Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek Cameron Herrin...

Szerintetek Cameron Herrin megérdemelte a 24 év börtönt?

Figyelt kérdés
Szerintem sok. Tudom, hogy hibázott, de nem akarattal tette, és szegénynek az egész fiatalsága oda lesz így. Bár már ha minden igaz enyhíteni akarnak 12 évre, tehát csak a felét kell leülnie, de nemtudom. Mit gondoltok?

2021. júl. 5. 19:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

#13 Figyelmedbe ajánlom ezt a videót! A srác a videó végén elmondja, hogy egy hónapon belül szabadulni fog, mert a fiú szülei lerakták az óvadékot! És igenis van ilyen!


Erről ennyit!


Te hülye!!!!Ez nem azt jelenti , hogy elengedték a 24 év börtönt.Az óvadék kifizetésekor

a vádlott szabadlábon védekezhet és nem a börtönben van a jogerôs ítéletig.

2021. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%
#21 Húhaa, te nagyon hülye vagy..
2021. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
97%

#21 Húhaa, te nagyon hülye vagy..


Én érveltem miért vagy hülye.Ez az érv pedig igaz.Te viszont nem tudsz.

2021. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
95%

Túlkapás? Igen? Azt mondod, mondjátok?

Oké.

Akkor játsszunk el a gondolattal, mi lenne, ha ez a fiú színesbőrű lenne?

„Úgy kell azt, ez a 24 év még kevés is neki.” Gyakorlatilag a világ egy túlnyomó része biztos vagyok benne, hogy így reagálna.

Ugyanez lenne a helyzet, ha túlsúlyos lenne esetleg és a szülők nem tudnának azonnal leperkálni egy 75 milliós óvadékot.

Azért, mert jól néz ki attól még a fájó tény ott virít, hogy drogos állapotban, nem először illegálisan versenyezve, egy anyuka és pár hónapos kislányának halálát okozta.

És persze, biztos van az a pénz. De kérdem én milyen alapon mérünk pénzben életeket?

Mikor ott van az apuka, aki többet nem ölelheti át a feleségét, nem mondhatja el élete szerelmének, hogy szeretlek. Nem láthatja ahogyan a kislánya felnő, és megtapasztalja milyen az élet. Nem taníthatja meg, hogy az ilyen férfiaktól tartsa magát távol. Az olyanoktól akik alá anyu és apu készségesen mindent alá pakolt és ez a fejébe szállt.

Azt se felejtsük el, hogy a srác szülei a börtönben bármikor meglátogathatják a fiukat. A gyászoló édesapának esélye sincs már viszontlátni a családját.

Ha olyan mércében nézzük a dolgot, hogy mennyi is az a 24 év? Hát pontosan annyi, amennyit a gázoló még csak élni sem élt meg, és tökéletesen annyi ahány éves volt az anyuka.

Túl kevés és mégis borzasztóan sok.

És pontosan csak emiatt merem azt mondani, hogy egy hiba miatt aminek tragédia lett a vége, a túlélő - aki így is élete végéig cipelni fogja egy kettőgyilkosság terhét – ez sok. Mert nem lesz nap, hogy ne vágná az élet az arcába azt amit tett, és azt hiszem ez pontosan elég nagy büntetés neki.

Nem lesz munkahely ahol ne tudnák mit tett. A barátai se lesznek már igazán barátok. Szinte biztos vagyok benne, hogy ferde szemmel fognak rá nézni bárhova megy, és nincs pénz ami ezt eltudná fedni. És ha egyszer jó messze a szülővárosától ahol nem éri utol a múlt, és ne adj isten családja lesz, a gyerekeiben felmerülhet a kérdés, hogy milyen ember az apánk, mit tett.

Szerintem ez egy tökéletes példastatuálás akart lenni, mert egyre több az olyan felelőtlen személy aki alkalmatlan arra, hogy jogosítványt mutathasson fel.

Egy helyes pofi, illetve anyu meg apu pénze nem életbiztosíték. Ja, bocsi, mégis?

2021. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

21, gyorsan olvass utana mi az az ovadek.


Az ovadekkal nem lehet megvaltani a bortont. Ahogy leirtak utanad, az csak arra jo hogy addig amig nincs jogeros itelet, nem kell bortonben lenned. Azonban ha elitelnek akkor le kell ulni a buntetest. Az ovadekot ilyenkor visszafizetik, legalabbis Magyarországon. Pl Gyarfas is ovadek elleneben van szabadlabon. Ha megszokne bukna az ovadekot, viszont ha jol viselkedik akkor visszakapja a jogeros itelet utan. Az ovadek egy fajta biztositek hogy ne szokjon meg mert akk bukja a lovet olyanoknal akiknel nem feltetlen szukseges az elozetes.

2021. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
22%
Senki nem cáfolja azt a tényt h jár érte a börtön! De mindennek van határa! Nem előre kitervelt különös kegyetlenséggel tette amit tett …! Az ítélet ezért sok! Az meg hogy pénzük van és az óvadékot lazán kifizették ….. ki nem tenné olyan helyzetben ha volna miből????
2021. júl. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

26os. Fogd fel hogy ez az Usa. Masok a torvenyek. Masok a buntetesi tetelek. Raadasul ha ket ember hal meg akkor ketszer kapja meg a bubtetest. Nalunk halmazat van ami enyhebb.


Nalunk ez 6 7 ev.

2021. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:
0%
27-es! A maximális börtön ezért 30 év lett volna!!! Egy 18-éves GYEREK mert még az, felelötlenül tette amit tett. Nem szándékosan! Fogd Fel hogy nagyon sokat kapott 24 év börtönnel!! A bíró nem volt pártatlan! Ez az én véleményem és sokan másoké is!!
2021. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
92%

Te meg azt fogd fel hogy az angolszasz jogban mas a gondatlansag mint nalunk.


Nalunk ez 10 ev alatti buncselekmeny, naluk nem.


Náluk az sem nagyon számít hogy 18 az elkoveto. Siman felnottkent kezelik, szerencsere

2021. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
100%
24-es! Minden szavaddal egyetértek!
2022. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!