Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Norvégia, Svédország, és...

Norvégia, Svédország, és Dánia közül szerintetek melyik a legjobb ország és miért? Ha valamelyikbe ki kéne költöznöd, melyikbe mennél és miért?

Figyelt kérdés

2021. júl. 19. 00:05
A kérdező szavazást indított:
Norvégia
Svédország
Dánia
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

A dánok talán egy fokkal keményebbek az illegális muszlim migránsokkal szemben.

Norvégia egy vicc, többféle nyelvük van, pedig vannak vagy 4 millióan.

Svédország a legkevésbé vonzó, ott a legrosszabb a közbiztonság, talán ott lesz az első európai kalifátus. Bár már Oslóban is Mohamed a legnépszerűbb fiúnév.

2021. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Svédország, mert a szociális jóléti rendszer és tolerancia felszíne alatt olyan beteg agyú, komor, és összetett ott mindenki.


Talán túl sok skandináv krimit olvastam, de elképzelem ahogy decemberben ülök egy panellakásban egy magyarországi 70-es éveket idéző svéd lakótelepen a szürke tízemeletes házak között, kint süvít a szél és szakad a hó, iszogatom az állami boltból vett vodkámat, miközben egyik szomszédom pedofil, a másik fundamentalista keresztény, a harmadik annyira alkesz, hogy a lakásában alig lehet mozdulni a sok szeméttől és üres üvegektől, a harmadik már rég öngyi lett és a teste ott rohad a lakásában :D


Mellette mindenki introvertált és nem szól a másikhoz, pont megfelelne a személyiségemnek, a környezet meg arra inspirálna, hogy én is író legyek. :)

2021. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
87%
Nincs érdemi különbség köztük. Norvégia nem EU-tag, Dánia van a legközelebb, szóval legyen Dánia.
2021. júl. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem szeretem a hideget.

Kétszer voltam Lengyelországban először tavasszal, itthon már ragyogó Napsütés volt, de ott meg az északi csontig ható jeges szelek tomboltak, másodszor nyár végén és megint kabátot kellett kint vennem, de még a lábujjam is majd lefagyott a cipőben, olyan hideg volt.

Eszembe sincs északabbra menni, csak mondjuk a nyári kánikulát két hétre megszakítanám a fjordok közötti hűsölésre, de semmi több, nem értem, a négerek hogy bírják, én egy telet sem húznák ott ki.

2021. júl. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Mivel liberális beállítottságú vagyok így mindhárom ország szimpatikus számomra. Érdekes, hogy messze ők a legboldogabb emberek globálisan (mivel nagyon kevés jobbos van azokban az országokban). :)
2021. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A felsorolt országok közül Magyarország a legjobb hely, természetesen.
2021. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

1:

Gondolom csak az ilyen M1 és társaitól láttad még Svédországot. :D

2021. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Svédországgal szemben elfogult vagyok mert itt élek 4 éve :D
2021. júl. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
#5 véletlenül sem az anyagi jólét miatt boldogok, nem, biztos azért, mert mindenki libsi és bőrtangában vonulgat az utcán meg nemváltoztató műtéten esnek át. Egyértelműen csak ez lehet az emberi boldogság kulcsa. Amúgy naiv vagy, a németek és skandinávok, angolok csak a felszínen befogadóak, amúgy nem barátkoznak bevándorlókkal, felsőbbrendűnek is érzik magukat náluk(kivéve, ha szőke kékszemű vagy és/vagy tisztességes munkád van és beszéled a nyelvüket).
2021. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!