Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes a nyáron valamelyik...

Érdemes a nyáron valamelyik fejlettebb európai országban munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Szeretnék a nyáron dolgozni, de belefáradtam, hogy itthon az átlag ember alig talál munkát és alig keres valamit. Sokszor dolgoztam diákmunkán gyárakban és az emberek mind panaszkodnak és sóvárognak a jobb fizetések után.


Ha csak annyit tudnék félre tenni mint amennyi idehaza a minimálbér már az is megérné nekem, s közben még a nyelvtudásomat is fejleszthetem.


Németország, Finnország, Svédország, Ausztria, Hollandia, Belgium. E hat ország bármelyike megfelelő lenne.


Szerintetek ki lehet jutni csak ilyen idénymunkára, vagy betanított gyári munkára?



2014. ápr. 1. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
persze, bár betanított munkára elég nehéz, és azok általában nem is idénymunkák. én vendéglátásban vállalok már 5 éve szezonmunkákat, pár hónapot itthon vagyok,pár hónap külföld. teljesen jó élet ez így, vígan eléldegélek, bár én csak vendéglátásban dolgoztam külföldön, de azt vizsonylag könnyű is találni
2014. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Szállodai, vendéglátós melókkal próbálkozz.


Pl. helyettesítőnek azok helyére akik nyáron jönnek szabira. Annyit biztos össze tudsz rakni, hogy pl. fősulin se jelentsen problémát a költségtérítés fizetése és nem kell diákhitel sem, ha ilyen jellegű céljaid lennének mellette.

2014. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
azért aki már külföldön dolgozik,az biztos nem fog költségtérítésesen magyaron kínlódni egy fos fősiskolával,egyetemmel..kint egyébként sem néznek rá a diplomádra.az első ,hogy megkérdezik mihez értel? Jó,akkor mutasd be...papír? az csak seggtörlésre jó.Ez tapasztalat.
2014. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!