Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztráliában tilos elhagyni...

Ausztráliában tilos elhagyni a lakásodat. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Tilos friss levegőt venni. Tilos megérinteni a füvet. Tilos sétálni egyet. Tilos tüntetni. Tilos véleményt alkotni.


[link]



2021. aug. 18. 00:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

4, 5, 6, 7: hát ez valami csodálatos :DDD egy ország szigorú lezárásokkal extrém sikeresen menedzseli a járványt, sokkal jobban, mint a hasonló európai, észak-amerikai államok, aminek köszönhetően elhanyagolhatóan alacsonyan tudják tartani a fertőzésszámokat, és ti erre alapozva picsogtok, hogy feleslegesek a lezárások :DDDD


Veletek is éhenhalna az agyevő féreg.

2021. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
#11 Hát egy nátha miatt felesleges is minden lezárás.
2021. aug. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%
12, szajkózhatod a hülyeségedet az egész világnak (hiszen egyszerűen mindenkinek TUDNIA KELL, hogy te mit gondolsz dolgokról, ugye?), ettől még a magyarok, ausztrálok és minden más ország lakosainak óriási többsége nem akkora dilettáns, mint te.
2021. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

#12 Tudod ha egy "náthába" belehalt az anyád, mint nekem, vagy a gyereked osztálytársának a 43 éves, egészséges anyja, az unokatestvéred gyerekének osztálytársának mindkét 50 alatti szülője, akkor emiatt a "nátha" miatt igenis szükségesek a súlyos korlátozások.

Neked lehet hogy ez nem számít, nekem és azoknak a 16 éves lányoknak akiknek a szülei haltak bele, igenis számít.

Értem én, hogy a tagadás a lételemed és minimálisan sem akarod a valóságot felfogni, de közben a gyerekem középiskolai osztályában meg a 16 évesek egy évig a szüleiket féltették a járványtól.

2021. aug. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14

[link]

2021. aug. 20. 09:58
 16/24 anonim ***** válasza:

#14 Senki nem halt bele a náthába, még a covidnak nevezett náthába sem. Az "áldozatok" nagy része más betegségbe halt bele, a maradékot a kórházban ölték meg.

[link]

2021. aug. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

És még mindig van lejjebb:

https://www.youtube.com/watch?v=rLkYT5fox84

Az utolsó videórészlet hanggal (nálam ettől nagyon kinyílt a bicska):

[link]

Plusz egy előtte-utána videó a rendőrség hihetetlenül köpönyegforgató hozzáállásáról ami a tömeges tüntetéseket illeti COVID alatt (bal oldalon a 2020-as helyi BLM-tüntetésekre adott nyilatkozat, jobb oldalon a mostanra tervezett, diktatúrába illő intézkedések elleni tüntetésekre adott válasz):

[link]

2021. aug. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
EZ EMBERTELEN! Az emberek semmit nem tanultak Németország 1930-as években történtekről!
2021. aug. 21. 11:28
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyébként ez a kérdező szépen levezette mi megy arrafelé:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2021. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

en tobb mint 30 eve elek itt es nagyon orultem a lezarasoknak mert nalunk volt a legkisebb a fertozeseket tekintve a betegszam es a halaleset.

amugy meg imadok itthon lenni ugyhogy nem sokat valtozott az eletem. kimentem a kertbe jatszottam a kutyammal a lovaimmal es nem hianyzott a vilagon semmi sem. Nelunk itthon mindig van minimum 6 hetre valo elelmiszer tisztitoszer egyaltalan mindenfele haztartasi tartalek, allateledeltol kezdve hus zoldseg gyumolcs ami kell.

2022. febr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!