Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában tényleg sok...

Nyugat-Európában tényleg sok probléma van az arabokkal és a feketékkel?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy pl. Franciaországban nem dolgoznak, köpködnek a helyiekre, szemetelnek és drogkereskedésből élnek...
2010. szept. 3. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

igen

mondjuk a köpködést nem tudom, szemetelni mindenki szokott sajnos

amúgy azért jó páran dolgoznak is!

2010. szept. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Komoly probléma. A francia nagyvárosok külterületein effektíve gettók vannak, ahova gázos este bemenni. Amikor voltak a nagy balhék a francia nagyvárosokban, azt is ők csinálták.

A másik gázos dolog meg az iszlám, egyre másra épülnek a mecsetek, és egyre több az egyre agresszívabb muszlim NY-Eu-ban. Komoly problémák voltak/vannak már ebből elsősorban Hollandiában, Angliában, de a skandinávoknál is.

2010. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért is vagyok rasszicistagárdistajobbikistaantiszemitista mert nem szeretem ha az idegen bebizinyítja mennyire is alávaló állat, és egyszerűen nem is akar beilleszkedni a társadalomba.
2010. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizony elég sok van! Mert hát az lenne a normális ha egy idegen ország befogad engem akkor igyekszem minnél jobban alkalmazkodni és beilleszkedni és meghálálni a segítséget, nem pedig az én értékeim szerint átformálni az országot! Ennek előbb utóbb nagyon csunya vége lesz, gondolok itt arra hogy pár ezer arabot, vagy négert agyon lőnek a többit meg erőszakkal hazatoloncolják! Ha nem megy szépszóval előbb utóbb jön az Erőszak!
2010. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Van ott sok török is, meg szerb és ég tudja, kik még.
2010. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz Hollandiáról tudok nyilatkozni és úgy élnek, mint a cigányok itt nálunk nem is részletezem tovább. A fehér lányok csak addig kellenek nekik, amíg ki nem szórakozzák velük magukat, általában úgy bánnak velük, mint egy szaros kapcával, aztán pedig idővel visszatérnek a muszlim nőkhöz és születik vagy 5 gyerek. A fehér keresztény lányok innentől kezdve pedig k_urvának vannak kikiáltva, azért mert szegények azt tanulták a liberális országuktól, hogy legyenek toleránsak, tiszteljék az idegen kúltúrákat..stb. Azt nem tudom, hogy ezt az iszlám teszi az arabokkal vagy etnikai okai vannak, de feltenném a költői kérdést, hogy a liberalizmus miért csak a fehér európai lakosságot képes meghűlyíteni az arabokat vajon miért nem?
2010. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm augusztusban jött haza Franciaországból, és ő azt mondta, hogy rengeteg probléma van az arabokkal. Gyújtogatnak, lopkodnak, és csodálkozott, hogy ez nicns benne a hírekben. Hát mondtam a magyarban meg aztán pláne nincs, mindegy.

Kezd nagyobb problémává válni mint nálunk a cigányok.

2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Én csak Kanadáról tudok nyilatkozni, ami ugyan nem Európa, de a helyzet hasonló. A feketékkel kevesebb a gond, mint az arabokkal, és nem hasonlítanak a cigókra. A négerek között azért sok az iskolai tanár, autószerelő, rendőr, szóval ha nagyon muszáj, képesek fehérként élni. Az arabok furcsák, náluk a származás dönt. Például egy libanoni, iraki, marokkói sokkal kulturáltabb, mint egy afgán, vagy egy pakisztáni.
2010. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok velük a probléma,mert nem akarnak beilleszkedni.Sok szempontból olyan mint nálunka cigányhelyzet.....
2010. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Voltam Franciaországban cserediák és frissen diplomázott néger tanárnővel találkoztam, aki angolt tanított, marokkói származású osztályelsővel, meg algériai kitűnő tanulóval. Egyébként az utóbbi kettő arab lány volt és nem mondtad meg róluk, hogy muszlimok, farmernadrág (igaz hosszú) és sima női felső (jó, nem úgy kivágva, hogy mindent láss...). Este az asztalnál derült ki, hogy muszlimok. Az étteremben egy idősebb néger férfi mosta fel a követ, csokoládé színű rendőr állt az út szélén, az iskolai szünetekben sem volt meglepő együtt látni, ahogy pl. két fehér, egy néger és egy arab srác együtt néznek valami telefonos videót és röhögnek. :D


A külvárosokban lehet, hogy baj van velük, ott nem jártam. Ez egy sima állami középiskola volt és az alapján, amit láttam merem állítani, hogy minden rendben van velük.


(Angliát csak turistaként láttam, néger, pakisztáni, arab emberek vezették a buszt, szolgáltak ki a boltban, szóval úgy tűnt nincs velük baj, de tény, hogy Angliát Franciaországgal ellentétben nem láttam "belülről".)

2012. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!