Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van ennyi oroszimádó...

Miért van ennyi oroszimádó itthon?

Figyelt kérdés

Itt gyakorikérdéseken is van egy elég nagyszámú réteg akik nagyon oroszpártiak. Mi ennek az oka? Ezek az emberek már mind elfelejtették a rengeteg borzalmat amit az oroszok okoztak nekünk? (1848-49, 1945, 1956)


PL: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..



2021. dec. 19. 15:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Utálom ezt a kifejezést... én úgy mondom, hogy bizonyos mértékig természetesen szeretem Oroszországot, Lengyelországot, Magyarországot is, de ugyanakkor a jelenlegi politikai vezetésükkel eléggé kritikus vagyok... és nem gondolom azt, hogy nagy támogatottsága lenne ennek a jelenlegi vezetőknek ezen országokban... csak sajnos az embereket meglehet vezetni és félemlíteni..
2021. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3%
Mert már mindenkit putyinistának neveznek, aki valami rosszat mond az usa-ról.
2021. dec. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 B.112-es ügynök ***** válasza:
100%

"A magyar ember ilyen. Nem találja a helyét, ha nem szaros a szája."

Hofi

2021. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

Én a jófajta vodka miatt, hisz nincs is annál jobb mint olcsó vodkából hullarészegre inni magad, mezítlábas munkás cigarettát szívni és nosztalgikus proletár indulókat énekelni télen egy pufajkában a vörös zászló alatt, és a munkás ököl dicsöségét hirdetni a barrikádokon!

Kedvencem a zsíros kenyér!

:D

2021. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!