Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem akarom elfogadni a tényt,...

Nem akarom elfogadni a tényt, hogy II Erzsébet királynő egyszer meg fog halni, de ugye az aggodalmam alaptalan, mert ugyebár a halála után is minden ugyanolyan lesz, mint eddig és remek uralkodó követi őt?

Figyelt kérdés

Állandóan az jár a fejemben, hogy II Erzsébet királynőnek nincs párja és a halála után semmi sem lesz ugyanaz, de ilyenkor próbálom tudatosítani magamban, hogy ez nem így van.


Ugye a félelmem alaptalan és II Erzsébet királynő utódja is fantasztikus lesz és minden ugyanolyan lesz az uralkodása alatt, mint II Erzsébet királynő uralkodása alatt?


Lehet csak II Erzsébet királynő halálától félek? Nem bírom elfogadni a gondolatot, hogy ő egyszer meghal, rettegek. A férje halála óta pláne.


2021. dec. 26. 19:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy őshüllő reptílián, ahogy Davic Icke mondta. Több száz évig él. Túlél még téged is
2021. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem simán trollkodik, azért imádja így körbe, amúgy meg nem uralkodik semmin, simán elvan az adófizetők pénzén meg pár másik ingyenélő is.
2021. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%
Így van, Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktor uraság fogja követni a trónon aki haladéktalanul megkezdi a harcát brüsszellel.
2021. dec. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ez nem trollkodás. Régóta rajongója vagyok II Erzsébet királynőnek és nem bírok beletörődni abba, hogy egy nap elmegy. Nagyon gyakran elkezdek ezen merengeni és ilyenkor ideges leszek. Gondolkodok, milyen lesz majd az utódja. Lehet, alaptalan az aggodalmam és lesz olyan jó, mint II Erzsébet királynő, de egyelőre az jár a fejemben, hogy, ha II Erzsébet királynő elmegy, semmi sem lesz ugyanaz.
2021. dec. 26. 19:24
 5/30 anonim ***** válasza:
92%
Jó, sajéát trollkodásodba keveredtél bele ugye érzed. Azt írod érte rajongsz, de az utódján aggódsz...
2021. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Megértelek. Én pl a benzines autókért rajongok, és utálom a gondolatát is, hogy egyszer majd csak elektromos autókat lehet majd kapni.
2021. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

II Erzsébet királynőért rajongok és úgy érzem nincs párja és ezért nem tudom, hogy mi lesz, amikor meghal. Hiszen már benne van a korban.


Én inkább arra volnék kíváncsi, hogy szerintetek minden ugyanolyan lesz, ha ő elmegy vagy az utódja már nem lesz olyan, mint ő volt.

2021. dec. 26. 19:39
 8/30 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az utódja is ugyanúgy egy ország pénzén fogja enni a kaviárt és inni a drága italokat. Na most emgnyugodtál?
2021. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
8, II Erzsébet királynő nem ilyen. Nem akarok veszekedni, de fáj, hogy valaki így gondolkodik róla, hiszen nagyon sok mindent tett ő, úgy, ahogy az apukája is.
2021. dec. 26. 19:49
 10/30 anonim ***** válasza:
82%

Ennek örömére énekeljük együtt el a brit himnuszt, hogy sokáig éljen:

https://www.youtube.com/watch?v=yqrAPOZxgzU

2021. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!