Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem akarom elfogadni a tényt,...

Nem akarom elfogadni a tényt, hogy II Erzsébet királynő egyszer meg fog halni, de ugye az aggodalmam alaptalan, mert ugyebár a halála után is minden ugyanolyan lesz, mint eddig és remek uralkodó követi őt?

Figyelt kérdés

Állandóan az jár a fejemben, hogy II Erzsébet királynőnek nincs párja és a halála után semmi sem lesz ugyanaz, de ilyenkor próbálom tudatosítani magamban, hogy ez nem így van.


Ugye a félelmem alaptalan és II Erzsébet királynő utódja is fantasztikus lesz és minden ugyanolyan lesz az uralkodása alatt, mint II Erzsébet királynő uralkodása alatt?


Lehet csak II Erzsébet királynő halálától félek? Nem bírom elfogadni a gondolatot, hogy ő egyszer meghal, rettegek. A férje halála óta pláne.


2021. dec. 26. 19:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
75%
Mit is tett... várjunk csak? Kétszer nem jelenik emg ugyanabban a ruhában, mert az milyen már, meg éli világát az adófizetők pénzén, igen tényleg rengeteget tett. Arról nem beszélve, hogy alapvetően politikailag 0 munkát végez.
2021. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
11 ez így összességében nem igaz.
2021. dec. 26. 19:58
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Hát persze hogy nem, akkor sorold már fel a nagy tetteit, hogy mit is csinál tulajdonképpen. :D
2021. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
76%
En is nagyon kedvelem, sokat gondolok arra, hogy nincs sok vissza neki, ez elszomorit. De szerintem Charles sem lesz rossz.
2021. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Charles nem szimpatikus, sosem volt az. Akkor már inkább Villiam.
2021. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
15%
#13 pl átadta hong kongot kínának és még semmi jót nem csinált pofám leszakad emberek...
2021. dec. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy, ha II Erzsébet nagybátyja azért mondott le a trónról, mert egy elvált nőt vett el, akkor Károly hogy lehet benne az öröklési sorrendben, miután elvált Dianatól? A király képviseli az egyházat és az egyház ellenzi a válást.
2021. dec. 27. 07:39
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
2002 óta megengedi az egyház, hogy elvált személyt vegyen el a trónörökös, ha az előző házastársa elhunyt. Meg akkoriban politikailag sem állt jól Edward szénája, hiszen húzott Németország felé, nem akarták őt királynak, arról nem beszélve, hogy Wallisszal nem lehettek volna törvényes örökösei (pletyka szerint Edward eleve terméketlen volt), Károly pedig már "produkált" két herceget. Illetve II. Erzsébet kifejezett engedélyt adott neki az újraházasodásra, míg ezt Edward akkoriban nem kapta meg V. Györgytől.
2021. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Hong kongot átadta kínának... oké. Papíron átadta a gyakorlatban meg nesze formaiság aláírom, ugy is vinnétek és amugy is eldöntötte már a két ország vezetősége.
2021. dec. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, miért kell lepontozni, mikor tényeket írok. Lehet persze vitatni a királyság intézményét, de a britek számára sokat jelent, összetartó erőt, állandóságot képvisel. Kérdés, II. Erzsébet után mi lesz a helyzet.
2021. dec. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!