Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek nyugat-európai...

Szerintetek nyugat-európai nyugdíjból hova érdemes menni? Hol érdemes nyugdíjas koromat leélnem a nyugat-európai pénzből?

Figyelt kérdés

Jelenleg Nyugat-Európában dolgozom. Viszont nem tervezek életem végéig itt lenni. Ha nem is biztos, hogy nyugdíjig, de pár évtizedig itt fogok pénzt összegyűjteni.

Majd az itt összegyűjtött pénzből valahova máshova menni.


Az, hogy nem Magyarországra fogok menni az hóttzicher. Sikeresen elmenekültem onnan, nem fogok visszamenni oda soha.


Szerintetek melyik országban érdemes élni Nyugat-Európában megkeresett pénzből?



2021. dec. 26. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%
Orosz-ukrán határra.
2021. dec. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
😩😩
2021. dec. 27. 00:49
 13/21 anonim ***** válasza:

Hello. Én Dél-Kelet Ázsiát javaslom. Az népszerű a hasonló gondolkodású nyugati nyugdíjasok között. Keress vmi szigetet és marha jól élhetsz.


Én megfontolnám esetleg Afrikát is, de azok között kevesebb a valóban vállalható.

2021. dec. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%

Oroszország vagy Ukrajna.

Szentpétervár még magyar fizetéssel sem számít drágának. Nyugati fizuval valószínűleg Moszkva is összejöhet. Rengeteg látnivaló, izgalmas kultúra. Ha meg a nyarat szereted inkább, akkor valahol a Fekete-tenger partján. Odessza, Szocsi, Azov.

2021. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#14


Oroszország azért nem vonz, mert hasonlóan borús melankolikus lehúzós alkoholgőzös és nyomasztó mint Magyarország. Nekem nem nagyon jött be ez a poszt-kommunista betonkocka brutalizmus.

Az egyedüli kivétel talán Jugoszlávia, de ott olyan kőkemény pusztító kommunizmus nem is volt soha, mint Magyarországon vagy a Szovjetunióban.


Ha már Oroszország, akkor inkább azok a részek, ahol nem oroszok élnek, hanem valamilyen turáni testvér-nemzetek. De Csecsenyába is elmennék szívesen. Jakutföld és a nyenyecek is érdekes lehet, de ott meg már túl hideg és sötét van.

2021. dec. 27. 12:59
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Akkor valamely kaukázusi ország vagy Irán. Előbbiekből jól meg kell gondolni, melyikbe, utóbbi viszont szuperbiztonságos.
2021. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Marokko gyonyoru orszag,kedves emberek,isteni kajak,remek eghajlat.Imadom,en szivesen elnek ott.
2021. dec. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyiptom
2021. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én valamelyik karibi országba mennék a helyedben, olcsó, és jó a klíma is, ha közbiztonság nem is a legjobb.
2021. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Palma de Mallorca vagy Málta😌
2022. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!