Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek nyugat-európai...

Szerintetek nyugat-európai nyugdíjból hova érdemes menni? Hol érdemes nyugdíjas koromat leélnem a nyugat-európai pénzből?

Figyelt kérdés

Jelenleg Nyugat-Európában dolgozom. Viszont nem tervezek életem végéig itt lenni. Ha nem is biztos, hogy nyugdíjig, de pár évtizedig itt fogok pénzt összegyűjteni.

Majd az itt összegyűjtött pénzből valahova máshova menni.


Az, hogy nem Magyarországra fogok menni az hóttzicher. Sikeresen elmenekültem onnan, nem fogok visszamenni oda soha.


Szerintetek melyik országban érdemes élni Nyugat-Európában megkeresett pénzből?



2021. dec. 26. 21:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Olyan helyre érdemes menni, ahol alacsonyak a fizetések és az árak ,mert ott a nyugdíjad többet fog érni. Emellett viszont az is számít, hogy biztonságos, stabil ország legyen, hiszen hiába olcsó, ha fegyveresek kellenek ahhoz is, hogy elhagyd a házad. És persze az is számít, hogy melyik ország szimpatikusabb számodra kultúrálisan, hajlandó vagy-e olyan országban élni, ami kultúrálisan távol áll a nyugattól stb.

Az sem mindegy, milyen nyelveken tudsz, hiszen a potenciális célországaidban nem mindenhol tudnak rendesen angolul.

Én Marokkót nagyon ajánlom, mert változatos ország, van sivatag, de hegyek is, óceánpart is.

2022. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!