Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi lesz a vége ennek a rengete...

Mi lesz a vége ennek a rengeteg tüntetésnek világszerte?

Figyelt kérdés

Itt is pl ha jól látom a rendőrök együtt vonulnak a tüntetőkkel?!


[link]


2022. jan. 15. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4%
Értem ,tehát mivel minden 10000. esetben volt valami mellékhatás, ezért már rettegtek tőle, igaz, hogy a covidba sokkal nagyobb eséllyel haltok bele, de kit érdekel...na ennyit erről. Mondjuk kb. ezt vártam, ezért mondom, hogy kötelezővé kéne tenni.
2022. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%

"Értem ,tehát mivel minden 10000. esetben volt valami mellékhatás, ezért már rettegtek tőle, igaz, hogy a covidba sokkal nagyobb eséllyel haltok bele, de kit érdekel...na ennyit erről. Mondjuk kb. ezt vártam, ezért mondom, hogy kötelezővé kéne tenni."


Oltás mellett is beledögölhetsz. Damu Roland például

2022. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

"Gondolom az a fajta barom vagy akik tavaly nyáron amikor kezdődtek ezek a tüntetések még azt is konteónak tartottátok hogy kettő nem lesz elég, meg hogy diszkrimináció lessz belőle."


Nem, cicaborsó, nem tartottam konteónak, mert veled ellentétben én nem a Covid idején ismerkedtem meg az ismétlő oltások létezésével. A nemzetközi oltási könyvem egzotikus utazások miatt 3 oldalon keresztül sorolja miket kaptam az elmúlt tizenpár évben :) Még így 3 után sem a Covid ellen vagyok a legtöbbször oltva, képzeld!


A diszkrimináció meg a te hülye fejedben létezik egyedül. Az étteremből, munkahelyről is kivágnak, ha lehúzod a nadrágod és az asztal közepére szarsz. Na az oltás elvárása is pont ugyanennyire "diszkrimináció", fogyatékoskám.

2022. jan. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MDaniel98 ***** válasza:
Semmi. Miért eddig volt bármi értelmük? Elértek bármit azok, akik ezeket a tüntetéseket szervezték?
2022. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!