Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Csak én gondolom azt, hogy...

Csak én gondolom azt, hogy totálisan semmi nem lesz Ukrajnában csak incselkednek mint a bekólázott óvodások?

Figyelt kérdés

Egyik hír arról szól, hogy USA szerint napok kérdése a háború, egy bizt. politikai szakértő szerint pedig 100%, hogy semmi nem lesz.

Ráadásul az orosz gazdaság katasztrofális, az ukránokat pedig a legmodernebb fegyverekkel tuningolták fel köztük a Javelin rakétával, ami írtózatos hatékonysággal lövi ki a tankokat.

Ráaádul ezek a szerencsétlenek már 1 éve a határ mellett páváskodnak és meg se moccantak azóta sem. Az oroszok csak hülyét csinálnak magukból és pont az ellenkezőjét (teszetosza gyáváskodás) érik el mint amit valójában szeretnének propagálni (bármikor harcrakész érdekérvényesítő nagyhatalom).



2022. jan. 19. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De japán például b@szogathatná hátulrol. Mert mégis csak szövetséges.

Kína nem szálnabe közvetlenül. Neki ottvan é-kore kordában tartása mint állandó házifeladat.

Izrael is a háttérből figyelne,neki vannak érdekeltségei itt is ott is. Nem célja kib@szni magával.

2022. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
És Japán milyen indokkal b@szogathatná? Senki sem fog Ukrajna miatt háborút kezdeni
2022. jan. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Japán...félre néztem. Bocsi. Ugy rémlett nato tag vagy valami hasonló, de nem.

A lényeg az lett volna, hogy arrafelé puffogtat ès akkor rájuk is figyelni kell.

2022. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
A kínai csatlakozást feltételesen írtam, az Izraeli lehetségesebb, mivel az Amerikaik fegyverzik fel őket. Ellenben az oroszoknak az ukránokkal évekig szenvedtek, egy esetleges Amerikai beavatkozás által Oroszországnak kampó lenne, rövid időn belül.
2022. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Amerikaiak*
2022. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#5 vagyok:


Na ugye, hogy rezeg a léc! Egyre jobban!


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2022. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ismét #5:


Bocs, elbaxtam a linket:


[link]

2022. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!