Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az USA szerint 48 órán belül...

Az USA szerint 48 órán belül megindul a teljeskörű invázió, szerinted is így lesz?

Figyelt kérdés
[link]

#Orosz Ukrán konfliktus.
2022. febr. 23. 19:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak 72 óra múlva lesz, de úgy néz ki nagyon felkészült rá az orosz hadsereg, az összes osint forrás is ezt támasztja alá.


Nincs már nagyon veszteni valója oroszországnak, már a megítélése eleget romlott, szankcók is megindultak, NATO meg úgy néz ki katonailag nem fog beavatkozni...

2022. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Úgy legyen.🇭🇺🇷🇺
2022. febr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Elől van a popcorn meg a muskotál
2022. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MDaniel98 ***** válasza:
56%
Az amcsik mindig egy kicsit késében vannak, adok még nekik +1 hetet.
2022. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Allah Akbar!
2022. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%

Bocs az off-ért, de nagyon fontos.


A média mindig megmondja mire figyel, közben ügyesen terel.

Miről?


"Szabadság konvoj 2022 összefoglaló Európa

Eben az összefoglalómba nem csak a konkrét konvojos megmozdulásokra térek ki, mivel itt Európa is forrong hosszú ideje már és ha összeadnánk az összes demonstráló emberek számát, akkor biztosan több millió lélek kijönne belőle, ami már nem elhanyagolható és biztos hogy itt Európába a tüntető emberek száma is több, mint amennyien a covid vírusban meghaltak a világon, azt persze nem mondják be napi szinten mint a rettegtetés számait. Szóval kb. 2 hétig mennék vissza az események összefoglalójával némelyik helyszínen lesznek pl üzemanyag ár miatti demonstrációk, de igazából ezek is mind a több mint 2 éve tartó diktatórikus helyzet eredményei, tehát minden mindennel összefügg. Akkor kezdeném a szomszédos országokkal.

Ausztria: Az osztrákoknál is jóval több mint két hete folyamatosak a tüntetések, Bécsben már hosszú ideje minden nap kimennek az utcákra tüntetni a hétvégéken több ezres de inkább tízezres nagyságrendű tüntetések szoktak lenni a covid szabályozások ellen. Február. 10.-11. pl. több száz gépjárművel is összeálltak a tüntetők Bécs központjában és nagy közparkja közelében, a rendőrség itt már nagyon megijedt a blokádtól. cikk róla: [link] Itt egy videó mekkora készültség volt a rendőrök részéről egy kis út szakaszon feb. 11.-én: [link] Szóval Bécsben és Ausztria egész területén vannak megmozdulások minden nap. Ők is kitartanak!

Linz: Itt a pl. gazdák is beszálltak a szabadság békés harcában a többi emberekkel együtt konvojjal is mentek. feb. 21. videók: [link]

[link]

Salzburgban is tüntetnek néha:) [link]

Innsbruck, Graz itt is vannak több százas ezres tüntetések a hétvégéken videókat lehet találni a googlebe beírva.

Szlovénia: Itt ugyan nagyobb konvojos megmozdulás nem volt kivétel egy február 5.-i videó [link]

A lényeg itt is volt és biztos vagyok benne hogy lesz mindenhol, addig míg nem szűnik meg a világdiktatúra és az elnyomás, és persze a mocskok nem robbantanak ki egy 3. világháborút.

Horvátország: Itt jelenleg tart egy olyan szerveződés, mely az ausztriai konvojt fogja megtámogatni Bécsben február 27. re tervezik.

A fővárosban Zágrábban volt kisebb konvojos akció február 15.-én. egy videó: [link]

Szlovákia: Teherautósok blokkolták részben pozsonyi bekötő utat február 15.-én itt hangsúlyozták hogy az energia és a benzin árak növekedése miatt demonstrálnak, viszont minden politikai pártot kitiltottak a megmozdulásból és a kormányt cselekvésre ösztönözték nem a leváltásra törekedtek. De ezek a tiltakozások is mind a 2 év alatt tönkretett gazdaságok kiváltó okai, azaz a vírus diktatúra oka. cikk: [link]

A gazdák meg a Dargó hegyi átkelőt zárták fél sávban 15.-én: [link]

Szerbia: Itt konkrét megmozdulásról még nem találtam semmit, de egy érdekes dolgot azért észrevettem itt van a legkorrektebb hírközlő oldal, ami még a legkisebb ezzel kapcsolatos eseményekről is tényszerűen számol be és mindenről feltesz videókat. Politički Magazin Srbija egy pozitív hírösszefoglaló oldal az európai több ezres hírközlők közül nekik jár az elismerés. (Az USA ban meg a Fox News a világon eddig 2 találtam egy picit meg egy óriást)

Ezzel letudtam a szomszédok eseményeit, egyelőre itt az osztrákokon kívül még kicsi a láng, majd tábortűz lesz belőle itt is reméljük. Nyugat és dél Európa sokkal mozgalmasabb.

Olaszország: Február 21.-i Kanadával szimpatizáló tüntetés videójával kezdeném: [link]

Torino: Szintén február 21. az itt levő tüntetők tiltakozás kép sorra égették el az oltási igazolványukat videók: [link]

Milánó: február 19. tiltakozás a covid igazolvány ellen több 100 főleg fiatalok jó hogy ők is ébrednek: február 21.

Egész Olaszország területén csinálnak olyan demonstrációt hogy az éttermek ellőtt esznek, ezt úgy csinálják hogy mindenki visz magával ételt és megosszák egymással ez a tiltakozás egy újabb formája a vakcina útlevél ellen. videó: [link]

Legfrissebb meg hogy tegnap óta az olasz gazdák és kamionosok, rengeteg autópályát blokád alá helyeztek az üzemanyag árak miatt, na erről miért nincs egy fél mondat sem a kurucon? videók: [link]

[link]

Szicília: feb. 21. kamionos tiltakozás: [link]

Görögország: Athén még január 31. én volt egy turista buszos konvoj a turisztikával kapcsolatos károk miatt: [link]

Szaloniki: feb. 20. több ezren a covid útlevél ellen: [link]

Athén: feb. 14. egészségügyi korlátozások ellen: [link]

feb. 20. konvojos és sétás tiltakozás covid útlevél ellen: [link]

A görög gazdák több autópályát is lezártak Görögországban az üzemanyag árak emelés stb. ellen. február. 7. [link]

Görögöknél is folyamatos a tiltakozás!

Bulgária: Ma tartanak országos tiltakozást a normális életért.

Szófia: Ma videó: [link]

Svédország: Tegnap indult el az első szabadság konvojuk: [link]

Norvégia: Február 19. kezdtek egy folyamatos demonstrációt: [link]

[link]

Finnország: Finnek voltak az elsők között akik Európában csatlakoztak tettel is a kanadai konvojos megmozduláshoz február 4.-én [link]

[link]

Helsinki parlament előtt több napig demonstráltak, de ott is vannak újabb akció tervek szervezés alatt.

Málta: Itt is volt konvojos szimpátia tüntetés. feb. 12. [link]

Spanyolország: Szabadság konvoj támogatás, Bilbao február 6. [link]

Barcelona több ezres tüntetés a korlátozások ellen feb. 19. [link]

Madrid feb. 12. több ezren: [link]

Portugália: Február 11. én indultak el konvojjal a franciákhoz csatlakozva Brüsszelbe. [link]

Itt a videó Brüsszelből hogy oda is értek: [link]

Hamarosan folytatom.

Ez most egy giga hosszú összefoglaló lesz mert annyi mindent találok hogy hetekig is lehetne aprózni, de ne ijedjetek meg próbálom azért rövidre fogni:)

Akit érdekel a többi ország eseményei, itt folyamat rakom fel őket és alá meg képeket"

(Attila Bózsa)

[link]

2022. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Első két link rossz. A többit nem is néztem
2022. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Kitérdekel?
2022. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elején az egészre azt mondták, hogy Amerikai riogatás a háború. Ugyan egy héttel később mint a várt időpont de mégis bekövetkezett.

Erre is azt mondják, hogy Amerikai riogatás...

2022. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Én az elsőnél is írtam, hogy ez nem riogatás hanem egyfajta politikai nyomás ami komoly kényszerhelyzetbe sodorja Putyint, aki épp majd 200 000 orosz katonával parádézott a határ mellett. Erre az amcsik bedobták a bevoulás időpontját és innen Putyinnak két választása maradt:

-vagy bevonul

-vagy visszavonul és megalázkodik a világ előtt


Kis huzavona ( és csűrés csavarás, indokkeresés után ) bevonult. Most megint senki nem tudja mit akar ez agy agybajos fsz, megint itt a magaslabda: lerohanja Ukrajnát( vagy legalább a két megyét teljesen ). Most megint kényszerhelyzetben van, mert elfelejtette pontosan megemlíteni meddig is szeretne "békefenntartóskodni". Vagy ott gubbaszt a két megye keleti részében ahol igazából nem sok vizet zavar vagy most már "hódítóként" felveszi a kesztyűt, átlépi a békeszüneti vonalat és bevonul az Ukrajnában található Ukrajnába amivel maga ellen fordítja az egész világot. Ez kb megint arra megy ki, hogy kiderüljön kinek ( főleg Putyinnak) mekkora a fsza. A médiapicsogás mellett semmi komoly ellenlépés nem történt ezért szerintem még mindig "nem veszik komolyan" és ilyen "rémhírekkel" hülyét lehet belőle csinálni, mint az első esetnél is.


Ha nem lett volna csíra akkor simán magától bevonul Kijevig, de neki kellett egy indok amivel védekezhet a világ előtt: elismertek két köztársaságot ( kb egyedüliként a világon) amiket meg kell védeni a nem létező veszélytől... Ezek előtt csak tehetetlenül vergődött a határon és innen látszik nagyon hogy a világ harmadik legnagyobb haderejével rendelkező országa és vezetője gyenge és csak az othoni helyzet elkendőzésére kell neki valami lokális csetepaté. Ha nem így lenne akkor már simán Munkácson lennének, mindenféle bohóckodás nélkül..

2022. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!