Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A sztereotípiák egy nép...

A sztereotípiák egy nép milyen arányára igazak?

Figyelt kérdés
Főleg a magyarságra, ill. a cigány, a zsidó és a német kisebbségekre gondolok.
2010. szept. 12. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
0%
2010. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a magyarra, németre mondjuk 60-70%-ot mondanék, a másik kettőre 80-95%-öt, mert kevésbé változékonyak, nyitottak.
2010. szept. 12. 08:13
 3/13 anonim ***** válasza:
7%
Ti Magyarok tényleg ennyire le vagytok foglalva ezzel a témával?Nincs jobb dolgotok?Valamiért kitalálták a sztereotípiákat.Cigányokra illik kb 90 százalékra de nem azé mert nem tudnak változni hanem azért mert ilyen a kulturájuk.Zsidókra total nem illik szerintem bár eddig csak egyet ismertem.Magyarokra is eléggé illik minden-85 százalék kb.
2010. szept. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az antifasiszták egyik nagy érve, hogy nem lehet általánosítani, minden ember más. Ha tudnánk, hogy legalább 51% az arány bizonyos népeknél, Hitlert gyakorlatilag szentté lehetne avatni.
2010. szept. 12. 08:45
 5/13 anonim ***** válasza:

Amiket a magyarokról gondolnak


Hála ledérebb női honfitársainknak, sok nemzet azt gondolja, hogy a magyar lányok szépek és könnyen kaphatóak. Találkoztam már olyan külföldivel aki valóban azt hitte, hogy itt mindenki ostort csapkod a pusztában, betyárok és parasztblúzok közt élünk, és meglepődtek azon, hogy van nálunk melegvíz. A csúcs egy olasz lánnyal esett meg, azt hitte nem ismerem a banánt, és elkezdte magyarázni mi az és hogy kell enni. Ettől értetlenül bámultam a világba. Ja, és hogy vendégszeretőek vagyunk. Pedig nem.

2010. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

"Az antifasiszták egyik nagy érve, hogy nem lehet általánosítani, minden ember más. Ha tudnánk, hogy legalább 51% az arány bizonyos népeknél, Hitlert gyakorlatilag szentté lehetne avatni"

Bizonyára belevetted a számításba a gyerekeket is, akiket megöltek! Ostoba vidék náci gyökér!

2010. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Belevettem, és belevettem a 10-szer, 100-szor annyi más gyereket, akik meghaltak a háborúikban vagy tönkretettek anyagilag a zsidók. A másik, hogy a kisgyerekből egyszer felnőtt lesz, és nyilván olyan lesz, mint a többi.
2010. szept. 12. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

nyilván persze -.-

amúgy én kb. mától Jobbikos vagyok, te viszont örökké gyökér maradsz!

2010. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem lehetsz jobbikos, mert nincs benned igazság és nemzeti érzés.
2010. szept. 12. 11:16
 10/13 anonim ***** válasza:

magyarságról szó sem volt!

Tudtommal a zsidókról volt szó, a zsidókkal kapcsoltaban hogy jön szóba Magyarország és a nemzeti érzés?

Szerintem mindegyikre 20%, én eddig egy gyökér cigánnyal találkoztam, 2 meg jófej volt, zsidókkal is találkoztam és még egyikőjük sem akarta eladni a házat a fejem fölül (merthogy nem hiszem, hogy egy biztonságiőnek van hozzá joga).

2010. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!