Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen sztereotipiak tarsulnak...

Milyen sztereotipiak tarsulnak a rovid haju lanyokhoz?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, egesz rovid, fiufrizuras, tusihaju lanyokrol mi az altalanos felfogas? Mi a te velemenyed roluk?
2011. máj. 28. 08:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy leszbikus barátnőm aki rövidhajú, a szintén leszbikus ismerősei is javarészt rövidhajúak
2011. máj. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rogton erre gondoltam en is.

Azert kerdezem, mert gynyoru dus hullamos hajam volt, aztan levagattam olyan allig erore. Majd egy hirtelen otlettol vezerelve tusihajat csinaltattam...hat rossz dontes volt. A velemenyek megoszlanak, egyesek szerint jo igy, masok szerint nem, en meg ha tehetnem, visszaragasztanam :D

2011. máj. 28. 09:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tíz éve van rövid hajam, egyszerűen ez áll a legjobban.

És még soha, senki nem nézett leszbikusnak. :)


Valószínűleg azért, mert csak a hajam rövid, de szeretek sminkelni, majdnem mindig nagy, hosszú fülbevalókat hordok, és imádom a csinos, nőies ruhákat.

;)

2011. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek is joguk van tarkopasznak lenni.Tehát még tudnád fokozni a nőietlenséget.
2011. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbántad növeszd meg újra. ^^ Ezt is kipróbáltad, és ennyi! Ne bánkódj! Nem vagy tőle se több se kevesebb. :)
2011. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azt a tényleg semmilyen, tüsi hajat csak tesitanárokon és leszbiken láttam. :D Szóval ez ugrik be valóban.

A rövid hajjal nincs probléma, lehet az is csinos, de azért valami fazon nem árt neki, mondjuk egy pixie fazont nem bonyolult kihozni, megnő 2 hónap alatt annyira a haj, még ha nagyon rövidre vágták is. :D De a férfias, zselézett hajtól a hideg is kiráz egy nőn, nem csinos és abban tényleg nem sok niesség van szerintem :(

2011. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
vagány fiús lázadó
2011. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fiús

határozott

sportos

2011. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, többnnyire ilyen félanorexiásan sovány lányokat látok rövid hajjal. Arctól, alkattól is függ hogy milyen az összkép.
2011. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy nem nőies...pedig lehet az
2011. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!