Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hét körüli anyatejes babának...

1 hét körüli anyatejes babának mennyire kell aktívnak lennie? Alvás, ébrenlét arányára gondolok.

Figyelt kérdés
A kisfiam 6 napos, anyatejes, nappal óránként kér enni, 5 percig szopik, aztán visszaalszik. Normális ez? Vagy többet kellene fent lennie? Ritkábban kellene ennie?
2010. dec. 22. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a védőnő azt tanácsolta,hogy igény szerint szoptassak! Ha óránként akkor óránként! Úgyis kialakul majd egy rendszer!6 napos babánál ez nem gáz!Teljesen normális!És ilyenkor még egyáltalán nem aktívak,esznek és alszanak!Még ez a dolguk:)Jó babázást!
2010. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Óránként szopizik???? Egyébként tök normális, hogy eszik és alszik, nekik más dolguk még nincs, vagyis + kaka, de ennyi. Csak ez az óránkénti szopizás nekem fura, bár lehet másnál is van így. Szóval azt mondom, az én két gyerekem 2,5-3 óránként szopiztak ujjszülött korban, olyan 10 percig. Korházban bírta a baba tovább szopizás nélkül? nem lehet, hogy kevés a tejed, nem lakik jól 3 órára? nem tudom.

egyébként gratulálok! nagyon szép karácsonyi ajándékotok van:)

2010. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kell hogy többet fönt legyen!mondjuk idővel biztos többet fog szopizni egyszerre, nekem mikor 1 hetes volt, akkor is szopizott már 20 percet egyszerre, de utána bealudt egyből.Minden baba más, de nem kell még hogy fönt legyen.
2010. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is csak evett,aludt bár azért nem óránként szopizott!Própáld meg amikor bealszik a ciciden,hogy egy kicsit ébreszgesd ha akkor sem szopizik tovább akkor tedd le aludni!Majd beáll ez a szopi dolog is később meglásd!
2010. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az en babam is anyatejes,csak uvegbol kapja,mert "tanulunk" szopizni,valamiert nem megy neki cicibol. ma 8 napos de nekem elejetol kezdve 2 es fel-3 orankent evett. kb 30 perceket eszik,mostmar kezd atterni a 4 orankenti evesre,hozzateszem magatol. van hogy fent van negyed orat 2 alvas kozott,volt hogy fent volt 1 orat is. a te babadnak mas a napirendje,ami ennyi idos korban egyaltalan nem baj. :)
2010. dec. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!