Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugati média nem számol be...

A nyugati média nem számol be az orosz katonai sikerekről Ukrajnában?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy hétben többnyire a magyar és az angol nyelvű nyugati médiából tájékozódtam az ukrajnai eseményekről. Az ott olvasottak alapján teljesen úgy tűnt, hogy az egész orosz katonai akció egy óriási kudarc és katasztrófa is egyben. Az oroszok elrontották a kezdeti gyors, villámháborút terveiket és az azóta érkező hírek alapján se tudtak igazán lendületbe jönni.


Aztán a mai napon elolvastam egy amerikai katonai szaklapot is, ahol volt amerikai katonatisztek elemzik a katonai eseményeket Ukrajnában és megdöbbenésemre egy csomó olyan sikeres orosz hadmozulatról is szó esett ott, amik soha nem hangzottak el a médiában. Az ott olvasottak alapján az oroszok több fronton is komoly sikereket értek el az utóbbi napokban a kezdeti katasztrofális veszteségek és kudarcok után. Több helyen is nagyon fényegető a helyzet az ukránok számára, hiszen a csapataikat be is keríthetik és teljesen elvághatják a külvilágtól. Igaz, több városban továbbra nagyon keményen ellenállnak az ukránok, például Kijev és Harkiv környékén is, de egyre aggasztóbb a helyzet, főleg Kijevben.


Létezik az, hogy az ukránok és a nyugati média szándékosan nem számol be az aggasztó fejleményekről? Vagy csak az amerikai katonatisztek látják jobbnak az utóbbi 1-2 napi hadműveleteket a valóságosnál?



2022. márc. 5. 00:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Nemazért insideout de elég marhaságokat írsz mindenhova
2022. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%
7-es értem, tehát akkor nem csak ide böfögött ide.
2022. márc. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Wat?

A Balázsék nevű reggeli rádiós műsorban is beszéltek arról, hogy pl délUkrajnában az oroszok tarolnak, jó esély van rá, hogy körbe tudják venni és katlanba tudják zárni az ukrán haderő egy jelentős részét.

Volt arról is szó, hogy az oroszok tulajdonképpen teljes mértékben uralják a légteret.

És ez egy reggeli limonádé műsor, amit azért kapcsolsz be, hogy rötyögj....

Szóval nem tudom te honnan tájékozódtál, de nagyon alja lehetett, ha még ennyiből is értesülni lehetett az orosz sikerekről..

2022. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
92%
Vannak orosz sikerek, és vannak orosz kudarcok. Eddig én olvastam sikereikről, illetve kudarcaikról is.
2022. márc. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%

11


Ez nem érv, várom az indokot arra, hogy miért ellátás nélkül érkeztek az oroszok, és miért akkor indultak meg jobban, amikor nyilvánvalóvá vált, hogy nem jön össze pár nap alatt.


Amíg erre képtelen vagy válaszolni, addig te vitára képtelen vagy

2022. márc. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Beviz Eltek ***** válasza:
5%
Insideout ameddig akkora hülyeségeket írsz mindenhova mint amiket ide is senki nem akar veled vitázni, vagy azállításaid ellen érvelni. Max röhögnek rajtad.
2022. márc. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát, én sem szeretek galambokkal sakkozni, félre ne érts
2022. márc. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%

ma 02:22


Fölösleges az ilyennek bármit is írni, nem fogja fel.

2022. márc. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Beviz Eltek ***** válasza:
5%
Tudom.
2022. márc. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Annyit sikerült felfognom, hogy érveitek nincsenek, csak a személyeskedés.


Valami más van?

2022. márc. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!