Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok füves miért terjeszti...

Sok füves miért terjeszti hogy léteznek úgynevezett "könnyű" és "kemény" drogok?

Figyelt kérdés

Nekem mindegy, tőlem legalizálják de ennyire demagógak azért ne legyünk már...


Majdnem mindent lehet értelmesen és gyökér módon használni



2022. máj. 2. 21:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9#


"szörnyülködik a füvesen mekkora drogos"


Nekem mindegy, tőlem szívják. Fiatalabb koromban én is csináltam. Csak a tévhiteket nem támogatom lol.

Nincs a füvesekkel különösebb bajom


Másik füves tévhit hogy természetes = kevésbé egészségtelen.

Példa: Amfetamin értelmesen használva nem mérgező, csak közepes abúzus potenciál, többet vizsgált mint a fű. Mégis sokan lekeménydrogozzák.


10#


Bizonyíték szokás szerint nincsen. 2000-es évek óta drogkocka vagyok amúgy.

2022. máj. 2. 21:57
 12/23 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan úgy vannak könnyű és nehéz drogok, ahogy gyenge, "veszélytelen" fájdalomcsillapítók, amit megkapsz a patikában és max egy fejfájást csökkentenek. És olyanok is, melyek mellet műteni lehet, ellenben hosszútávú alkalmazásuk nem javallott.
2022. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Akkor végezz kísérletet. Egyik nap egy 200 mg-os Ibumaxot, míg másnap egy 150 mg-os Diclacot nyelj le. Ha neked van igazad, az Ibumax lesz a hatásosabb. Ha viszont nem, akkor készülj úgy, hogy a második napon nem sok mindent fogsz tudni csinálni.
2022. máj. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mindegy, feladtam. Átmegyek máshova, meggondolatlan volt politika kategóriától elvárni hogy a felhasználók nem értenek annyira a tudományfilozófiához és a pszichoaktív szerekhez hogy kielégítő választ adjanak.


Szóval bocsi, user error

2022. máj. 2. 22:32
 15/23 A kérdező kommentje:
*felhasználók értsenek annyira a tudományfilozófiához és a pszichoaktív szerekhez hogy kielégítő választ adjanak.
2022. máj. 2. 22:33
 16/23 anonim ***** válasza:

"Akkor ugyanúgy etil-alkoholt iszol. "


Drogoknál viszont sok eltérő kémiai vegyület van, szóval egyáltalán nem a dózison múlik, csak az első válaszoló nem a legjobb analógiát használta.

2022. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, füvesektől ne várj értelmes választ! A függők mindig védig a szerüket.
2022. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Van amit THC tartalom alapján kategorizálnak, de szerintem azt is figyelemre veszik, hogy milyen hamar teszi tönkre az embert, és mennyi kell a túladagoláshoz stb.
2022. máj. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az amfetamin azért kemény drog mert intravénásan lőve elég kemény függőséget okoz. A vérnyomásnak stb is odavág.
2022. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ilyen kategorizálás azt jelenti hogy egy drog *hosszútávú* használata esetén mennyire ártalmas az alanyra nézve.
2022. máj. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!