Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Sok füves miért terjeszti...

Sok füves miért terjeszti hogy léteznek úgynevezett "könnyű" és "kemény" drogok?

Figyelt kérdés

Nekem mindegy, tőlem legalizálják de ennyire demagógak azért ne legyünk már...


Majdnem mindent lehet értelmesen és gyökér módon használni



2022. máj. 2. 21:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, az összes tudatmódosító. Engem nem zavar h használják, csak akkor takarodjanak a saját "fajtájuk" közé és "boldogítsák" egymást. Engem inkább az zavar h ezeket a média szerint sajnálni kell meg segíteni nekik, mert selejtes az agyuk meg a gyerekkoruk blabla, meg h az árusítók a hibásak. Miért is!? Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez h használja. A boltok is csak akkor élnek meg ha van elég vásárló, de nem kényszerítenek senkit h vásároljanak. Persze, aki csak kipróbálta vagy megtévedt az le is tudott jönni. De ott van a többi, akik emberek, állatok életét tették tönkre, tisztákat visznek bele, persze az nem számít. Kicsit nekem úgy tűnik minden arra megy h minél több ilyen ember legyen....ezek semmire kellők, csak egoizmust növelik maguknak, hazudoznak össze vissza. Sok zombi....védekeznek a gyógyszer és dohány károsságaival, rajtuk kívül mindenki hibás, csak h magukat mentsék. Undorító ami már itt megy. Ráadásul olvastam külföldi lapokat, amiben hazánkat pont ezek miatt minősítik le... Ez a sok ráérő ember, ne félj ha kibasznák őket egy tanyára h lássa el magát nem lenne idejük drogozgatni...
2022. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg a nagyjától azt hallgatjuk h adrenalint visz az életébe, meg milyen jó a sex alatta. Ez mind csak agyi ámítás. Többen mondták akik tisztán összefeküdtek ezekkel h milyen sz@rok az ágyban. Az adrenalin meg.... Miért nem másznak sziklát? Ja ahhoz ész is kell meg aktivitás.... Sok emberrel történt rossz dolog még sem nyúlnak tudatmódosítókhoz hanem elfoglalják magukat mással... Orvosi dolgokat meg ne keverjük már. Akinek a szivének egy része elsorvad igen megérdemli h adják mert iszonyat nagy fájdalom, de azt is csak pár napig h ne szokjon rá az illető....
2022. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát Soma, én se értem, hogy mit vártál a gyakorikérdésektől:D
2022. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!