Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most mi ez a bojkottálás? Mit...

Most mi ez a bojkottálás? Mit akar az unió, mikortól kellene leválni az orosz olajról és gázról?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy 2030-ig? Vagy 2027. is volt.

Akkor nem értem, mi ez, hogy most haladékot adnának Magyarországnak és Szlovákiának, hogy elég, ha 2023-ra leválunk.

Valaki írja meg légyszi, szerintem lemaradtam. Mert nagyon nem mindegy, hogy 5-7 év múlva, vagy azonnal.



2022. máj. 4. 19:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Rájöttek hogy 2030ig már nem lesz únió, ha a helyzet így folytatódik, ezért belehúztak. Ezért nyomják most hogy központosított legyen az EP választás is.
2022. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Jól teszi. Háborús bűnös gyilkosok zsebét nem tömjük tovább. Ha nem tetszik lehet kilépni az unióbl
2022. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Értem.

És egy "tollvonással" le fog válni az egész EU az orosz gázról?

Vagy Magyarország és Szlovákia vétózni fog?

2022. máj. 4. 19:54
 4/21 A kérdező kommentje:

Ukrajna is az oroszoktól kapja. És a naaagy Németország is belemegy?

Mindenki meghülyült egészen?

2022. máj. 4. 19:56
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Ahogy az orosz agresszor abbahagyja a háborúját és elismert és tiszteletben tartja Ukrajna területi szuveneritását lehet beszélni bizniszről. Fel lehet oldani az embargót, lehet gázt venni és tárgyalni egymással hogyan tovább.
2022. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
5ös, ez olyan mintha egy 10.dikes elkezdene verni egy 5.dikest, majd te, közlöd vézna 11.dikesként, hogy amíg nem hagyja abba a verést, addig egy körzővel szurkálod magad.
2022. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%

szerintem a 2. és az 5. ugyanaz a válaszoló.

ha le akarnak válni sok sok évbe fog telni

és milyen alternatívára? mert erről nincs szó. akarni akarnak de hogy mire és mit csinálnak arról fogalmuk sincs.

2022. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor nem értem, mi ez, hogy most haladékot adnának Magyarországnak és Szlovákiának, hogy elég, ha 2023-ra leválunk."


Mert nem olyan egyszerű átállni.

Az olajfonimítás nem úgy működik hogy kapunk mástól és folytatódik tovább. Ha másfajta olajat akarnak használni minden szart át kell állítani. Ez az átállás meg nem egy nap, nem is egy hónap hanem megközelítőleg fél évet igénybe vevő művelet.

2022. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell arról leválni.
2022. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#2

Ez már rég nem erről szól.

2022. máj. 4. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!