Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most mi ez a bojkottálás? Mit...

Most mi ez a bojkottálás? Mit akar az unió, mikortól kellene leválni az orosz olajról és gázról?

Figyelt kérdés

Nem úgy volt, hogy 2030-ig? Vagy 2027. is volt.

Akkor nem értem, mi ez, hogy most haladékot adnának Magyarországnak és Szlovákiának, hogy elég, ha 2023-ra leválunk.

Valaki írja meg légyszi, szerintem lemaradtam. Mert nagyon nem mindegy, hogy 5-7 év múlva, vagy azonnal.



2022. máj. 4. 19:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

#6

Hát kb tényleg jó hasonlat.

Eu meg tökön szúrja magát.

2022. máj. 4. 21:00
 12/21 A kérdező kommentje:

8-as, nem azt értem, hogy miért adnának haladékot nekünk 2023-ig.

Hanem azt nem értem, hogy ha eddig 2030-ról (vagy 2027-ről) volt szó, akkor most AZONNAL le fog válni minden hithű uniós tag?

Mert ugye a 2023 a 2022-höz képest p...csa.

Ezért is kérdeztem, hogy miről maradtam le most kb. egy-két nap alatt.

2022. máj. 4. 21:02
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi de Oroszország gazdasága és katonai ereje az a nyersanyagokból van. Ha azt nem tudja eladni akkor nem kap levegőt miközben én a körzővel szurkálom magam. Ki fog előbb beleropoanni?
2022. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyen bojkottok szart sem érnek.
2022. máj. 4. 21:11
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
bojkott óta nőt a ruszkik bevétele , csak így tovább zseni eu
2022. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Hányszor van, hogy aki bojkottál, az is olyantól veszi, aki a ruszkiktól veszi. Akkor az a pénz is az oroszokhoz megy.
2022. máj. 4. 21:18
 17/21 anonim ***** válasza:
12%
Azért szépen látni működik a bojkott. Nézd meg mennyire kétségbe van esve a ruszki vezetés hiszen az a követelésük a béketárgyalásokon, hogy szuntessek be az Oroszország elleni embargokat. Nem véletlen aki 3-nál tovább él tud számolni ( sajnos az orosz propaganda agymosása elvette ezt a különleges képességét sokaktol) annak van logikai érzéke ahhoz, hogy tudja kereskedelem nélkül előbb-utóbb összeomlik a nagy orosz gazdaság. Épp ugyanúgy ahogy a kommunizmus megbukott ez is ki fog vérezni.
2022. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Most csak az olajból van szó, a gáz kell Németországnak is. Az orosz olaj csak Közép-Európának létfontosságú, arra könnyen vetnének ki szankciókat. Mindenki a máséval akarja verni a csalánt
2022. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
44%
Putyin tamadt nem Ukrajna. Ezt szogezzuk le. Putyin Oroszorszag elnoke menjen vissza oda. Ukrajnat hagyja elni.
2022. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a pánikot, itt mindenki 500 ezer nettó feletti fizetést kap, abból futni fogja majd az esetleges áremeléseket is vagy nem? ;)
2022. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!