Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik nemzetet kedveled jobban?

Melyik nemzetet kedveled jobban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 16:56
A kérdező szavazást indított:
lengyelek 🇵🇱
oroszok 🇷🇺
42 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
Román🤣🤣🤣🤣🤣
2022. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemzetet egy kicsit másért kedvelem.


A lengyeleket talán a csapból is folyó "lengyel magyar két jó barát" szöveg miatt.

2022. jún. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen a szovjeteket, ők az édestestvéreink. De egyébként a lengyelek is szovjetek, csak ők kéléptek a népcsoportból.
2022. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem is kérdés, a lengyelekkel a Középkor óta osztjuk a a történelmünket.

Az 1577-es Lubieszów csata óta, ahol a két nemzet együtt győzedelmeskedett a túlerőben lévő germán sereg felett.


Együtt küzdöttünk a függetlenségért az osztrákok ellen és később az oroszok ellen is.


Ahol tudtuk segitettük egymást, nem véletlen a mondás, hogy lengyel magyar két jó barát.


Ezzel szemben az oroszok, ahol tudtak belénk rúgtak a történelem során, mit kéne bennük szeretnünk?

2022. jún. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
15%

Én eddigi életemben kb azonos számban találkoztam eddig lengyel és orosz emberekkel.Azt kell mondjam, sok különbség nincs köztük.Ez a véleményem róluk.Van mindenhol ilyen is, olyan is.

Most politikai szempontból kérdezed?

2022. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
15%
cigányok meg a puerto rikoiakat
2022. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a lengyeleket mert utálják a ruszkikat.
2022. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
69%
Jamaika a jamaikaiaké!!!
2022. jún. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom ki hány lengyelt és oroszt ismer, de azért nehezen elkepzelhető számomra az, hogy civilizált ember az orosz mentalitást jobban kedvelné. Bár a lengyel is meglehetősen barbár a hétköznapokban (sokat isznak, ordibálnak, és alapvetően civilizálatlannak hát a nyugati emberek mellett), azért még mindig jobb, mint az orosz.
2022. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
#9 Meglepő, hogy mennyire hasonlítanak.Szerintem a lengyelek inkább hasonlóak az oroszokhoz, mint a magyarokhoz.
2022. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!