Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik nemzetet kedveled jobban?

Melyik nemzetet kedveled jobban?

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 16:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Lengyeleket
2022. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
Ne bassz, egy szláv nép jobban hasonlít egy másik szláv népre, mint a magyarra? Hihetetlen... 😅
2022. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A magyar nem egységes nép, hanem több más nép keveréke (mint pl. az amerikaiak).

Bőven van szláv vér is a magyarokban.

2022. jún. 22. 21:25
 14/26 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy inkább az a probléma, hogy mi jobban hasonlítunk a szlávokra, mint mondjuk a germán népekre. Nyilván szlávok mellett élünk, és nyilván ennek a legnagyobb oka az, hogy évtizedeken át egy szláv "közösségben" kellett éljünk, szláv uralom alatt. De sajnos nem a jó dolgok ragadtak ránk
2022. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
69%

13


A vér az nagyjából mindegy, ezek a viselkedési formák tanultak, a véredhez semmi köze sincs. Szocializációról van szó, kultúrális dolgokról. Nem arról, hogy mekkora az orrod

2022. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%

#12 Nem tudom miért válaszolsz ilyen bunkón, mikor én normálisan írtam neked.Semmi provokatívat nem írtam.

Arra utaltam csak, hogy ugye "magyar lengyel két jó barát"...

Ha nem politikai értelemben vizsgáljuk a helyzetet, akkor elmondható, hogy a lengyelek az oroszokra hasonlítanak, nem ránk.


Szerintem a magyarok az egy teljesen külön világ.Senkire nem hasonlítunk számottevő mértékben, minden velünk kapcsolatba kerülő nép hagyott rajtunk nyomot, ahogy mi is rajtuk.De alapból van egy sajátos kiállásunk.

2022. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%

Azért valoszolok bunkó módon, mert bunkó vagyok. Ezen tegyük is magunkat túl


De miért lenne ez meglepő? Azért nem hiszem, ez bárkit is meglepetésként kellene érjen. Egyébként valóban nehéz minket hasonlítani bárkihez is, egyetlen népet sem ismerek, akiknek sikerült ennyi rossz tulajdonságot általánossá tennie, mint nekünk. Lehetne sorolni, például simán vagyunk olyan arrogánsak, mint egy német, sőt, egy angollal vetekszünk ebben, de a német precizitás sehol sincs.

2022. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
86%

#17 Pedig nem betegszel meg, ha normálisan írsz, hidd el.:D

Oda akartam kilyukadni, hogy nem értem azokat az orosz ember utálókat, akik azt állítják, hogy a lengyeleket meg szeretik.Miközben pont, hogy nagyon hasonlóak, mi meg eléggé különbözünk tőlük.

2022. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
69%

#17 Nem kell ennyire önutálónak lenned, csak mert ezt verték a fejedbe mindig.Az ukránok sokkal rosszabbak nálunk, róluk mégis csak jót szabad mondani.A magyarokat senki nem tartja olyan szar embereknek, mint amilyennek a média próbál beállítani minket.

Ez nem igaz, hogy nekünk csak rossz tulajdonságaink vannak, és mindenki másnál rosszabbak vagyunk.

2022. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem betegszek meg? Maszkolni a saját viselkedésed, magadra erőltetni valamit, ami nem vagy, az bizony melegágya a betegségeknek. Kihagynám



Én sem szeretem az oroszokat, a lengyeleket sem imádom, de egy valamit ellehet mondani róluk, hogy van faszuk manapság. Szerintem a lengyelek nem hagyták volna Putint eddig uralkodni, lehet fellógatták volna már akkor, amikor eltüntette a pénzeket, amiből állítólag kaját kellett volna importálni az SZU szétesése után. Hasonlítanak sokban, de egyáltalán nem ugyan olyanok. A lengyel történelem annyival másabban alakult, mint az orosz, hogy egyébként egyes dolgokban teljesen mások.

2022. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!